Poranny sucharek

@Szczery_do_BULU czemu by nie przeszło? Wystarczy mięso dobrej jakości,odpowiednie przyprawy,maszynka z lejkiem,jelita i wychodzi super kiełbasa,czy to normalna czy biała. Już niedługo właśnie zabierzemy się za białą kiełbasę.

1 polubienie

Tylko gdzie takie mięso kupić? U nas walą takie kary nawet za sprzedaż niepasteryzowanego mleka, że żaden chłop ćwiartki świni nie sprzeda, każdy ubój musi być w rzeźni pod kontrolą weterynarza. Doszło nawet do takich absurdów, że karpia nie zabiją w sklepie i nie wypatroszą, bo muszą być bite w rzeźni dla karpi. I dusi się potem taki karp w samochodzie ponad godzinę zanim ledwo żywy dotrze do domu, gdzie humanitarnie zostanie pozbawiony życia.

2 polubienia

10 przykazań szczęśliwego człowieka

  1. Człowiek rodzi się zmęczony, i żyje aby odpoczywać
  2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego
  3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy
  4. Jeżeli widzisz kogoś odpoczywającego - pomóż mu
  5. Praca jest męcząca, więc należy jej unikać jak się da
    6.Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze - będziesz miał 2 dni wolnego
    7.Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, to pozwól zrobić to innym
  6. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci
  7. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, to usiądź i poczekaj aż ci przejdzie
  8. Praca uszlachetnia a lenistwo uszczęśliwia

Co robi traktor u fryzjera ? warkocze

Gdybym miał kiedyś funkcjonować tylko dzięki jakiejś maszynie, to proszę odłącz mnie - nie ma sprawy !, Ej co ty robisz ?, zostaw ten komputer i ruter

W klasie Jasia był straszny hałas i pani krzyknęła do klasy, ma być tak cicho, żeby było słychać przelatującego bąka !, ale po czasie Jasiu dłużej nie wytrzymał i krzyknął - niech pani puści wreszcie tego bąka

6 polubień

Ćwiartka świni ,i co ja miałabym z tym zrobić?:joy::joy::joy:
Dziki są za darmo,cała społeczność je wcina bez żadnych badań weterynarza i to mięso legalnie podawane w restauracjach jest. Na początku się bałam,powiedziałam,że bez badań,mąż ma mi tego mięsa nie przynosić do domu, a teraz luzik:))

2 polubienia

Nie rób mi smaka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

jesli nie ma ogniska zarazy to przeciez wyspa, dziki chorowac nie beda.
a swoja droga sa jakies szczegolne przepisy jesli chodzi o przywoz zwierzat maskotek na Korsyke, czy wystarcza normalne europejskie kocie czy psie psaszporty?

1 polubienie

@okonek nie wiem:))

1 polubienie

Powiedz znajomemu ,żeby jeszcze gar bigosu im nagotował.

2 polubienia