Poranny uśmiech a babcia Kasią?

“8 pojazdów policji, w tym 6 nieoznakowanych podążało za autem z Babcią Kasią z dmuchaną kaczką na masce. Krążyli za nimi na rondach, pakowali się w ślepe ulice, uciekali, gdy aktywiści podchodzili z telefonami. Drogówka sprawdzała, czy kaczka nie zasłania widoku”

1 polubienie

Daj mi paragraf to czlowieka znajde? Czy jakos tak to bylo.

1 polubienie

Ale tak się ośmieszać :joy:

Ok 10 milionów wyborców to popiera.

3 polubienia

Popiera? Zabierz te plusy

1 polubienie

No właśnie.

Ale jest jeszcze inny problem. PiS robi karykaturę z Polski, a opozycja się żre. Praktycznie też zaczyna robić z siebie karykaturę.

2 polubienia

Jak na mój gust, to opozycji w ogole nie mamy…

1 polubienie

Opozycja tradycyjnie na emigracji
A ta potencjalna dokarmiana wiadomonacyjnie z Brukseli :wink:

1 polubienie

Taa, z tą emigracją flaki mi sie wywracają!

Bo flaczki zle doprawione

1 polubienie

Sokiem pomidorowym! :rofl:

Kto to śpiewał, że “Życie przerosło kabaret”? Aha, to było za komuny. Wszystko jasne.

1 polubienie

Pomidor i flaczki? . Zam kilka egzotycznych przepisów dodatkien ciecierzycy i swinskiej skory
Ale :innocent::innocent::innocent::innocent:

1 polubienie

Ta władza jest groteskowa… i ona się boi wszystkiego. W tej chwili mamy do czynienia z systemowym nękaniem osób, które protestują w widoczny sposób. Ciąga się ich po sądach, nawet gdy wie się, że sąd musi te zarzuty oddalić. Legitymuje się te osoby, choć każdy funkcjonariusz je zna.
Używa się innych, nieprzewidzianych przez prawo represji, jak choćby wyzyskiwanie się sanepidem w sprawach politycznych, poprzez zgłoszenia i bezrefleksyjne nakładanie kar po 30 tyś zł.

W ogóle: Chwała niezależnym dziennikarzom, dzięki którym możemy zobaczyć jak policja szykanuje osoby takie jak “babcia Kasia” Której nie wolno wejść w dany region miasta. Jak policjanci kłamią, że jest on wyłączony, choć widać że ruch innych osób odbywa się normalnie.
widzieliśmy jak policja narusza nietykalność senatorów i posłów na sejm. Jak wnosi senatora do suki, a później oskarża go o napaść i okupację pojazdu.
To wszystko macie dzięki niezależnym mediom, które władza usiłuje przejąć lub zniszczyć. Jeszcze kilka Orlenów… i nie będzie komu pokazywać prawdy.
Ja na przykład zamierzam wesprzeć “OkoPress”, które w tej chwili zastępuje cały aparat misji publicznych mediów, które już kompletnie nie istnieją.

2 polubienia

Te nasze psy to jednak cioty są.

2 polubienia

ZOMO dorobilo sie potomstwa takie resortowe dzieci

2 polubienia

A jak przychodzi naprawdę popracować to nie potrafią nawet w oponę strzelić.

2 polubienia

nie 10 a 30% z 15 czyli max 5%

Jak uzbierac glosy i likwiacje metody glosowania d’hont

1 polubienie

Piwo nawet mocniejsze :fried_egg::smiley:

1 polubienie