Poseł Dariusz Joński?

Pan przewodniczący robi postępy…
A wsadzenie Czarnka i Jońskiego do jednej komisji gwarancją koabaretu. Niestety dość kosztownego w sensie dosłownym, bo to zajęcie dodatkowo płatne.

Dla przypomnienia? 12 lat temu?

Jesli ludzie pokroju Kamińskiego, Wąsika, Kurskiego czy Obajtka zdobędą mandaty, to będzie to świadczyło jak najgorzej o ich wyborcach.

2 polubienia

Jest niestety możliwe, ze zdobędą. Kwestia gdzie będą startowac?
Bo po wyborach samorzadowych nie jest to az tak przewidywalne.

1 polubienie

Jak dostana “jedynki” w swoich matecznikach wschodniej Polski, to wiadomo, że wejdą. Tam maja opinię “ofiar reżimu Tuska”, który na nich się mści, itd, itp.

2 polubienia

Pytanie, czy dostana? Chętnych do europejskiego koryta dużo. Kwestia tylko czy “czar bycia meczennikiem za sprawę” wystarczy?

1 polubienie

Kabarety robią zamiast komisji. Obsesja nienawiści do PiSu nie zniknęła u niektórych mimo wygranych wyborów. Koniecznie trzeba dowalić świadkowi.

Wyłączył naczelnemu odyńcowi mikrofon.To źle?

Dowalic jak dowalić.
Swiadek krysztalowo prowokuje…

Bez przesady. Na pytanie czy ktoś jest trzeźwy odpowiada sie przecząco lub twierdząco. Jesli ktoś przy tym dostaje amoku, to potwierdza, że pytanie jest dla niego niewygodne. A że pan Kamiński ma zaawansowana chorobę alkoholowa to wiedzą wszyscy.

1 polubienie

Ale jakby sie zapisał do AA to histerii by nie urządzał…
Tylko, że ten system wsparcia w Polsce popularny nie jest.
Ale w kraju gdzie psychologa od psychiatry nie odróżniają?

1 polubienie

Z tym pytaniem o trzeźwość? To jakis amok w PL? Kurcze, wypijesz piwo czy troche wina i juz “pod wpływem”?
Moi starzy i ich znajomi jak bylismy malymi dziecmi to mieliby prawa rodzicielskie odebrane wielokrotnie, bez nadziei na poprawę.
Ja nie piszę o patologii, bo ta byla, jest i będzie.
I może wystąpić w każdej “klasie spolecznej”.

Odpowiada się ale nie przed kamerami tv, po wcześniejszej nagonce na tego pana świadka,jakim to niby alkoholikiem jest.W czym niby takie pytanie miałoby pomóc komisji ?Wiele większy sens miałby pytanie o spotkanie,o to kto z kim i o czym rozmawiał ale oto?Ty oczywiście jesteś specjalistą uzależnień i masz wiedzą wystarczającą żeby snuć takie insynuacje ,co panie Bingola?Ty w ogóle musisz mieć jakiś problem rodzinny lub sam bo z tego co pamiętam na starym Pytamy już kogoś oskarżałeś oto.Skąd czerpiesz wiedzę z wyborczej ,O roratach nie napisali do końca ,co ?;>

A nie mści się?Zobacz dokładnie kto skazał Kamińskiego i Wąsika,co ten sędzia wcześnie mówił np o ostatniej rozmowie braci itd Żeby ich skazać musieli dobrze poszukać wśród zatwardziałej ‘wyjątkowej kasty’ którzy nie dość ,że kłamią to i 8 gwiazdek mają pewnie wytatuowane.

Więc na kogo mam głosować?Na Hetmana ,któremu znudziła się posada ministra RP?Który wziął udział w spisku Tuska polegającym na oswobodzeniu łapkówkarz z UM Warszawa?Hetman się rzekł,Mucha się zrzekła i już mamy następnego europosła prosta z więzienia.Nastąpna na liście po,pani z warkoczem Wcisło,niedawno mówiła że w Polsce była najwyższa inflacja .Nie prawda,kłamstwo,wyższe było np na Litwie,Łotwie,Estoni,Czechach i jeszcze gdzieś.Mam głosować na kłamczuchę,która niewiele osiągnęła i jedyne z czego jest znana to z warkocza .Argument objęcia posada …najwięcej głosów zebranych w lubelskim (sic!)Wolę Kamińskiego bo człowiek się nie sprzedał,walczył z korupcją,który padł ofiarą zemsty politycznej i linczowi .
Agata Fisz nr 1 z lewicy,nr w lubelskim .Ona po stracie stołka prezydenta miasta Chełm ,to Ona u nas w mieście zajmowała stołek w zarządzie gospodarki,biedne miasto,gospodarka z milionowymi długami ale zarząd z Panią Fisz i Grabczukiem bo bidulki nie mieli co ze sobą począć.I ja mam na nich głosować?Społeczeństwo biednego małego miasta ma bulić kasę za nic ?Za nic bo oni tu potrzebni jak dziura w moście lub pewnej pani majtki…

Może po prostu nie każdy alkoholik nadaje sie do współrządzenia krajem?
Winston Churchill nie miał z tym problemu, ale nigdy nie wypierał się zamilowania do whisky i cygar…

Niejeden ekspert w tej dziedzinie powie tak -ten pan był narkomanem i alkoholikiem.Mała ilość nie oznacza że problem jest maly.To tak nie działa,choć wymówka dobra.

a pani szefowa kancelarii senatu opowiedziała jak ileś lat piła i co?

Dla mnie możesz być kim chcesz> nawet nim ,jeżeli dobrze wykonujesz powierzone zadania, życie zawodowe nie koliduje z prywatnym ,to w czym jest problem ?Do pracy pracownik stawia się trzeźwy ,robi swoje ,w domu pije czy pali,rano jest dyspozycyjny .Poszaleliście

Masz swoją ulubienicę https://www.youtube.com/watch?v=kjyggtysbIo

Kolego, uzaleznienie jest uzaleznieniem.
Jak je ukrywasz to znaczy, ze nie tylko z nim sobie nie dajesz rady, ale nawet nie zamierzasz.