Postawmy pasjansa

wybiegnijmy nieco w przyszłość - tak dobre 3,5 roku do przodu. Waszym zdaniem (patrząc na dzień dzisiejszy) czym będzie sie bronić, podpierać czy też atakować rządząca koalicja przed kolejnymi wyborami. Czy ruch “15Paździetnika” wystarczy by osiągnąć ponownie sukces? W końcu nie dawni wygrani-przegrani nie składają broni.

2 polubienia

Koalicji nie będzie w tej postaci jak dzis.
Ale sytuacja jest rozwojowa. Jakoś tę końcówkę Dudy przetrwają
Pytanie kto potem bedzie prezydentem?

3 polubienia

Ciekawe pytanie. Choć nie znam odpowiedzi to też się zastanawiam

1 polubienie

Nie mam bladego pojęcia i nie sądzę by dzisiaj ktoś miał…
Mimo iż bardzo lubię [jak dotąd] postacie takie jak Hołownia czy Kosiniak-Kamysz to daleki jestem od zaufania.
W koalicje dozgonną też nie wierzę bo jest w tym tyglu LSD z feministkami i ewidentną idiotką-ministrą.Zarozumialstwo,pycha przez wszystkie lata naszej wolności,leżały u podstaw upadków kolejnych rządów.Może poza Buzkiem którego wykończyły jego własne reformy…On sam jednak bynajmniej chamem nie był…
Zyjemy cały czas,na krawędzi…Jestem i zbudowany i zaskoczony dotychczasową postawą społeczeństwa bo okazuje sie że pis nie wszystkich kupił,że są ludzie myślący nie tylko w miastach,że dlugo to trwało ale jednak ludzie nie do końca chcą by Polska była malomiasteczkowym awanturnikiem.
Twardego elektoratu pisu nic nie skruszy bo mikstura komuny,rozdawnictwa i bogoojczyznianego “patronatu” to dla wielu,szczyt"polskości".I to jest ok. 7-8 milionów ludzi…
Pozostaje jeszcze ok. 22 milionow i w tym widzę nadzieję na przyszłość

3 polubienia

Do tego czasu bardzo wiele może się wydarzyć. Mamy za miedzą wojnę. Mamy jesienią wybory w USA.
Boże miej nas w opiece.

5 polubień

Kiedy Diabeł prosi Boga o pomoc, to ja się o przyszlość nie boję…

6 polubień

Też się zastanawiam, czy/kiedy wojna zapuka do nas i jak zachowają się rodacy.

3 polubienia

No przy takim posredniku…:smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat:

1 polubienie

Na pewno prezydentem nie będzie Hołownia.
Zabraknie mu mojego głosu!
:stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

4 polubienia

Ty i Bóg?
Nie rozśmieszaj mnie bo mecz oglądam!!!

3 polubienia

Oby nie zapukała.
Dwa lata pokazały, ze na “poligonie” Ukraina łatwo ruskim nie jest.
A w przypadku gdyby nawet przelamali granicę NATO to muszą liczyć sie z kontrofensywa.
I Chinami, które czekają na okazję.
Pytaniem pozostaje Trump jako prezydent. Bo on ma fobie jeśli chodzi o skosnookich i wyrazne ciagotki do wprowadzenia amerykanskiej wersji komunizmu.

2 polubienia

A co diabeł nie może być wierzacy?
W koncu to jego były szef…:rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Mojego też.
Predzej Krzaklewski.

2 polubienia

Rwali się do włądzy a jak się dorwli,to ni hu chu…nic dla ludu miast i wsi a pamiętajcie,że niektórych ludzi nie stać na podstawowe rzeczy aby godnie egzystować.
Na wybory pójdzie tylko rodzina i znajomi kandydatów bo każdy ma już dość tych przepychanek.
Może prezydentem będzie jakiś Konfederat… :wink:

1 polubienie

Odpukaj to…

2 polubienia

Już…! i to w niemalowane drewno… :wink:

2 polubienia

Szkoda mi troche wątku pasjansa…
Tyle czasu w dzieciństwie,spędziłem nad pasjansami…Tylko szachom to ustępowało…

2 polubienia

Do dzis to lubie, tyle, ze karty zastapil ekran…

3 polubienia

pasjansa zamieniłem najpierw na free ceel (chyba tak się pisało), później na sudoku i na “chwilę” utknąłem u benaska😁

2 polubienia

Sudoku jakos mi “nie leżą”. A pasjansow w necie dużo…

1 polubienie