Poszedłbyś na kurs tańca?

Tak, marzę o tym gdyż uwielbaim tanczyć. Kiedyś w liceum jeszcze chodziłam i super si bawiłąm. Najchętniej tango… lub flamenco…

Taniec to rozladowanie emocji.