Poszlibyście na taką ostatnią wieczerzę?

ale to jest przesada. Ja rozumiem że nie każdy słucha rocka ale takim tekstem ludzie się ośmieszają.

Niestety nie… Spytaj kogokolwiek na ulicy o to… Chyba się nie ludzisz że więcej niż 5 procent w ogóle skojrzy co to jest a co dopiero co to za ludzie… To ty się osmieszasz…

Możesz mieć racje. Szczeniaki są coraz głupsze. Znają hip hop, alkohole, netflixa, patostrimerów i smartfony.
Żal.

To nie ma nic wspólnego z głupota/mądrością… Co ty wygadujeaz.? Mogę słuchać jakiejś metallici ale skąd mam skojarzyć jak podobieństwa muzyków do jakiegoś rysunku? No jak? Nie jestem jakimś fanatykiem

A chcesz wiedzieć?

No.

Zaraz Ci udowodni ze to Ty sie mylisz bo to tlum ktory nic nie wie,ma racje…
Sorry kolego,jestem w pracy i musze skonczyc na 2 godziny.

1 polubienie

Pokaż to tacie. Jeśli i on nie skojarzy kilku postaci to ludzkość upadła.

1 polubienie

Bo to ja mam rację… Też mogę wystawić tu rysunek z podobiznami ludzi z różnych dziedzin i mam oczekiwać że każdy ma to wiedzieć? To ty jesteś ignorantem a nie ja…

Z różnych dziedzin?
KUR*A MAĆ synek idź spać.

1 polubienie

No z różnych… Ty dajesz… (napisz co to za grupa chociaż) ich i oczekujesz ze mam to wiedzieć a jak nie to wstyd… Zastanów się nad sobą… :rofl:

Z różnych czyli nie z muzyki naprzyklad a z czegoś innego. Ale dwóch… Sie zebrało muzykomanow i atakują jak ktoś nie w temacie…

Chłopcze nie wiem co napisać. Rozdupcyłeś system.

Jakiej muzy słuchasz? Wymień kilku artystów.

Ale to nie o to chodzi… Twój system chyba… Zrozumiałem że każdy z nich to ktoś z rocka tak? Grają jesCze, żyją jesCze? Wystarczy że nie jestem fanem tego gatunku choć lubię jakieś najpopularniejsze zespoły, żeby nie wiedzieć kto jest na tym rysunku… No tak… To ja nie rozumiem o co ty robisz afere xd

Plujesz na legendy.

1 polubienie

Legendy… No to wszystko jasne… Napiszesz nazwiska? To napisze Ci czy kogoś z nich znam z nazwiska…

Nie wierzę że to robię…

Elvis, Mercury, Cobain, Joplin, Lennon i inni.

Boże wybacz mu.

2 polubienia

No znam te nazwiska… Oczywiście nie strzelał bym nazw zespołów w jakich grają… Ale uwierz mi ze zdecydowana większość ludzi nie wiedziała by kto jest na tym rysunku gdybyś od tak po prostu podstawil im go pod nos :rofl:

Uważam że pewne rzeczy normalny człowiek powinien wiedzieć. Tak jak to ile jest 2+2.
Pokaz to ojcu. Z radia, filmu, obserwacji, ze słyszenia.

Nie to nie to samo… Co innego znać podobizny aktualnych gwiazd popu a co innego legendy rocka… Rozumiem że ktoś żyjąc w latach 70 80 90 to co innego, ale aktualnie mając tyle lat ile mam a nawet tyle co ty… Muszę kochać ta muzykę żeby to wiedzieć… Porownujesz do spraw oczywistych jak 2 plus 2… Do dwa plus dwa to ja bym nawet rozpoznanie Lewandowskiego Messiego czy Zidane nie porównał a to to jest wstyd nie znac, ludzi których widać wszędzie, a nie legendy bo legendy ale jednak wymagające siedzenia w temacie żeby rozpoznać, zwłaszcza w tych czasach.