Potraficie czytać w cudzych myślach...?

Pytam poważnie. Zdarzyło wam się po miesiącach rozkminić coś dopiero… ? ( jak mi…?: )

5 polubień

Mysle ze jestem w tym dobry,pod warunkiem ze WIDZE czlowieka.Ludzie nie są urodzonymi aktorami a jedyny,w miare czytelny podzial jak uznaje to introwertycy i ekstrawertycy.
Jedni i drudzy jednak,nie zawsze mowia to co myslą.Nie zawsze robią to co by chcieli.Probuja byc sprytni,ugrac cos w zyciu dla siebie…I wtedy czlowiek sie zastanawia,o co chodzi.
To moze byc nawet fascynujace gdy zauwazamy pewne prawidlowosci bo nawet ci ktorych wszystko inne dzieli,potrafia w jakiejs kwestii,robic lub mowic tak samo,choc nawet sie nie znaja.
To oczywiscie jedno z mozliwych rozwiniec tematu.
Jesli jednak nie widze delikwenta,rzadko zadaje sobie trud tego typu.Internet bez szansy dalszego rozwoju to dla mnie surogat znajomosci.

2 polubienia

Czytać dokładnie nie potrafię, ale czasem umiem wyczuć intencję kogoś.

5 polubień

Potrafię przewidzieć co ludzie pomyślą. Obserwując ich spojrzenia, gesty i choć trochę ich znając. Przeważnie moje przypuszczenia się sprawdzają. Ludzie są dość przewidywalni.

3 polubienia

Gdybym potrafiła, nie polazłabym do wróżki :grin:

3 polubienia

Gdy dobrze znam to tak, jest kilka osób po których widzę co myślą.
Jeśli chodzi o obcych to mam mieszane doświadczenia, więcej przemawia za tym, że nie potrafię. Wiele razy wyszło tez na to, że się pomyliłam.
Raczej jakieś sytuacje przewiduję, ale to inny temat.

Lubię oglądać sobie od czasu do czasu na You Tube kanał “Miedzy słowami” . Nie tam ma czytania w myślach, a czytanie z zachowania ludzi, bo raczej o to w tym chodzi, o odczytywanie gestów i mimiki innych. Wiąże się to jednak z dużą wiedzą i doświadczeniem, chociaż jakiś talent do tego też trzeba mieć.

2 polubienia

No wiesz humoreska - na razie próbuję czytać w Twoich, ale skąd mam wiedzieć czy dobrze mi to wychodzi?
Tak serio? Czasem udaje się wyczuć fałsz lub pewne subtelności w stylu “co autor miał na myśli”. Nie zawsze. Niektórzy mają na twarzach maski (nie piszę tu o tych związanych z wirusem), a słowa układają jak jakiś robot. Takim też zdarza się “wpadka prawdy”, ale z takimi to już trudniej. Bardzo często gesty zdradzają intencje różnych ludzi.

2 polubienia

Nie wiem czy czytać w myślach, ale pomyśleć o tym samym w tym samym czasie tak :wink:

4 polubienia

Niestety potrafię. Dobrze, że nie zawsze…

2 polubienia

Nieraz wystarczy zadać kilka pytań kontrolnych, by nie marnować cennego czasu

2 polubienia

Nie potrafię!
A może potrafię?
Sama nie wiem, co o tym myśleć…

3 polubienia

Czasami bardzo wyraźnie. Np zanim moje dziecko cos powie ( lub o cos poprosi) ja juz wiem co. Czesto odpowiadam zanim zapyta.
Inne osoby ( ale te co dobrze znam) tez potrafię czytavc. Jak :books:.

5 polubień