Potrafisz się obronić?

Umiesz się bić? Musieliście się kiedyś bronić?
Powinno się umieć samemu bronić?

Tak. Rzadko. Zwykle potrafię dogadać się z każdym, koledzy obrywaja bo są bezmozgami :rofl:

Umiem się bronić. Dodatkowo zawsze noszę przy sobie nóż, a właściwie coś w rodzaju maczety - wiecie, taki solidny i ciężki tasak, ostrzejszy niż brzytwa. W razie niebezpieczeństwa wyciągam to cholerstwo zza pazuchy … i wyrzucam. Dzięki temu lżej mi się ucieka.

5 polubień

Bic sie?
No cos ty,nie jestem masochista.

1 polubienie

12 lat uprawiania pięściarstwa. Tak, kilka razy zmuszono mnie poza ringiem bym użył swych umiejętności.

3 polubienia

Cholera wie. Jak się obronisz to super… jak zginiesz. to lepiej było się nie bronić :wink:
Warto mieć możliwość obrony.

2 polubienia

Albo być szybkim w nogach.

2 polubienia

Najlepiej to mi idzie z obroną innych, głównie najbliższych. Wtedy, to mi się wszystkie noże w kieszeniach otwierają ! :sunglasses:
A co do do siebie samej ? - nie miałam możliwości sprawdzić swojej reakcji tak naprawdę… No raz jeden w życiu (19 lat miałam) i obroniłam się krzykiem. Skutecznie jednak, bo drań uciekł :wink:
A dla staruszki brawa !
Takich “leszczy-agresorów” czasem zwykły krzyk paraliżuje, więc kobieta szczęśliwie trafiła. Gorzej z bezwzględnymi bandziorami rzecz się ma …
Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

2 polubienia

To drugie nawet lepsze

SZOK!
52- latek zaatakował 89 -latkę i to w celu odebrania jej telefonu ???
Z tego WNIOSEK,że na naukę SAMOOBRONY nigdy nie jest za późno,
a staruszka wojnę przeżyła =znaczy SZKOLONA BYŁA …

@anon86894402, @okonek - donośny głos też nie jest zły.
A najlepiej krzyczeć “pali się” ! Wiadomo…

2 polubienia

Raz zaczęłam uciekać przed jakimś kibolem w okolicy stadionu, bo się mnie dość agresywnie czepiał, a była zima, ciemno i trochę pustawo w zasięgu wzroku. Przy okazji go kopnęłam, ale to nie do końca świadomie :stuck_out_tongue:
Poza tym nigdy nie musiałam się przed nikim bronić i nie wiem, czy potrafię, ale mam co do tego poważne wątpliwości. :wink:
Chyba że mówimy o agresji słownej. Wtedy zwykle się nie bronię. Czekam, aż atakujący sam się skmpromituje swoim zachowaniem, a ja jestem bardzo spokojna, tylko zwykle mam wtedy lekko kpiący uśmiech na twarzy. Który atakującego jeszcze bardziej denerwuje i nakręca :slight_smile:

Smok potrafi długo stawiać opór… no czyba że to dziewica “atakuje”. Wtedy…:crazy_face::innocent:

Wlasnie dlatego zawsze uwazalem ze obywatel ma prawo oczekiwac od panstwa nie dokarmiania ale bezpieczenstwa aby sam mogl sie rozwijac i dzialac.
Przy tak postawionym pytaniu,nie wiem czym mam sie bornic przed panstwem czy bandyta?Roznica zadna…
Ale postawmy na ulicznych bandytow…
Owszem,jeden na jeden,dam sobie rade…Tylko ze te scierwa nigdy nie atakuja 1/1… :rage:
A do Chucka Norrisa mi daleko…

1 polubienie