Potrzebuję się poradzić kobiety

Jako, że moja mama będzie miała niedługo 52 urodziny to razem z bratem chcemy jej kupić coś z biżuterii.
Tylko, że raczej mamy męskich znajomych i oni nie doradzą tak jak kobieta :slight_smile:
Zastanawiamy się nad dwoma rzeczami, wstawie linki. Prosiłbym jakąś przedstawicielkę płci pięknej o poradę.

Kandydat nr. 1: Kolczyki

Kandydat nr. 2: Łańcuszek z zawieszką:

Nie znam pteferencji Twojej mamy, ja osobiscie zwolenniczka bialego zlota nie jestem, ale to kwestia gustu.
Jesli chodzi o kolczyki, to praktyczniejsze sa modele w tym stylu
image
image
Wiszace sa owszem dekoracyjne, ale wiekszosc czasu przeleza w szufladzie.
Do takich kolczykow mozna dobrac lancuszek z wisiorkiem, perscionek, bransoletke. Czyli prezent rozwojowy na kilka kolejnych lat. Albo zmienic kolejnosc i zaczac od lancuszka :wink:

Tylko, że podobne kolczyki dostała ostatnio a ona lubi wiszące.

1 polubienie

Dlatego pisze, nie znam preferencj mamy.
Przejrzyjcie w necie - jest wiele modeli.
Ja tez lubie wiszace, ale prze tych cholernych maseczkach maja paskudny zwyczaj zaplatywania sie w gumki.
Przy wiszacych to masz duzy wybor - lacznie z tradycyjnymi kolami z zawieszkami


Po delikatne podluzne
image
Przy zakupie zwroccie uwage na sposob zamkniecia kolczyka - te z zatyczkami to dobre do tanich paciorkow, bo bardzo latwo zgubic.

Mógłbym prosić linka do tych skrzydełek? O ile oczywiście jest to z jakiejś stronki, a nie z galerii.

Niestety nie wiem jak wyglada tan aktualnosc ofert
Tu masz wszystkie ogloszenia sprzedawcy

Dodajcie do tego dobry likier :relaxed:

czep sie tramwaja
likier moze ujdzie
ale slodki? sa takie teorie ze tym da sie zanęcić
ogolnie to szajs

@Descretus Zerknij co już ma z biżuterii. Zrób fotki. Pójdź z tym do jubilera. Na podstawie stylu Mamy panie sprzedające coś Ci doradzą.

Ee,

paciorkowa jesten.