Powiało grozą

Teraz już jasne, strach w portkach przed przegraniem wyborów i więzieniem. Więc co robi Wódz? Typowa projekcja, przypisuje swoje cechy głównemu przeciwnikowi politycznemu.
Zacząłem się naprawdę bać, że ten chory z nienawiści człowieczek, naprawie może posunąć sie do wszystkiego. Po przegranych wyborach (albo jeszcze przed nimi) dokona jakiejś prowokacji, wybuchnie gdzieś bomba, podpali kościół i oskarży o to wiadomo kogo. Jego stać na wszystko.
Dokładnie to samo mówiła komuna przed wprowadzeniem stanu wojennego w 1981 roku. I do dziś wiele osób jest przekonanych, że Jaruzelski obronił kraj przed wojną domową.

6 polubień

Z niego nigdy komuna nie wywietrzala.
Argumentacje stosuje jak miniputinek, ktorym zreszta jest.
Problem z Tuskiem to ma od dziesiecioleci.
Czy się bac?
Na pewno tak. Tacy konający politycznie dyktatorzy - populisci sa niebezpieczni.

3 polubienia

Skończyła się lista tego czym można postraszyć. Więc wrócił do niezawodnego “Uniwersalnego Wroga”

2 polubienia

Dobrze że nie mamy powszechnego dostępu do broni.
Ja myślę że PiS wybory wygra niestety.

1 polubienie

Boje się, ze zmienią ordynację albo okręgi wyborcze tak, żeby wygrac. Sfałszować będzie raczej trudno w skali całego kraju. No i skoro mówi o wojnie domowej, to w dniu wyborów urządzi jakąś prowokację i po przegranych wyborach kontrolowany przez nich Sąd Najwyższy unieważni wybory, wprowadzą stan wyjątkowy, zaaresztują opozycję i będą jeszcze długo rządzić. Tyle, że wtedy Polska będzie już an równi z Rosją.

3 polubienia

Kto sprawdzi jak sfałszują? Tk? Neosędziowie?

1 polubienie

No bez przesady, nie da się tak łatwo sfałszować. W każdej komisji będą mężowie zaufania, każdy fotografuje protokół, i potem łatwo można policzyć, czy suma głosów odpowiada temu co poda PKW.
Bardziej obawiam się zmian w ordynacji, albo wręcz jakichś aresztowań osób, które mogą kandydować. Oczywiście po wyborach ich wypuszczą, ale wynik zrobią.

2 polubienia

Teczuszki uruchomią?

1 polubienie

Teczuszki nei wystarczą. Pamietacie co zrobili z Niesiołowskim? Niedawno sąd oczyścił go ze wszystkich zarzutów. Podobnie było z Giertychem, lekarzem, który miał już nikogo więcej nie uśmiercić i wiele innych.

2 polubienia

Właśnie w tym sensie - oczernić, pomówić, puścić plotkę w ciemny lud.

2 polubienia

W ostatnich wyborach Duda Trzaskowski sporo kart nie miało pieczątek i nie chce mi się wierzyć że to był przypadek bo już po samej kurwizji było widać że Kaczyński staje na głowie żeby Duda wygrał te wybory Mogą próbować dalej podobnych zagrywek

3 polubienia

wszystkiego beda próbować. stawka jest wyzsza niz prezydent.

1 polubienie

Mozesz mieć niestety rację

1 polubienie

Wydaje mi się jednak ze wojna na Ukrainie dosyć znacznie zmieniła grunt politycznych wydarzeń.Oczywiscie istnieje a wręcz natęża się niebezpieczeństwo załatwiania zdradliwych posunięć po cichu lub nocą,jak to dotąd bywało ale…Mnie bardziej martwi spadek notowań Holowni.
I nie tylko dlatego ze jest to od dawna absolutnie jedyna postać na która mogę głosować z czystym sumieniem.
Bardziej chodzi o to ze wyglada to na kolejne “znudzenie” w tym kapryśnym i wyjątkowo gloopim społeczeństwie.
Bo jeśli takie notowania opadają to znaczy ze naród jest “szczęśliwy”! Nie chce zmian i dalej woli głosować jak w Opolu lub Sopocie.Na znanych i lubianych :face_with_raised_eyebrow: :frowning_face:
A tak na marginesie…Z.Hoffman się pojawił…Mój szkolny kolega.Taki 3-4 sort ale lubiliśmy się.Oczywiscie jakieś 40 lat temu :innocent:

1 polubienie

A nie mogą po prostu po przeliczeniu głosów dodac sobie z 30procent a opozycji odjąć? Tak na chama? No co im kto zrobi xd

Zakladajac ze wszystkie instytucje panstwowe sa pro pisowe

To ten od wyciczki do Madrytu? Jesli tak to pewnie kotka prezesa się wstawiła :joy_cat:

Nie mam pojecia.Nie sledze i nie interesuje mnie to.Natomiast o szkolnych czasach,byloby o czym gadać…

3 polubienia

Ten od prezesa i Madrytu to rocznik 1980
Mlody, zdolny (do wszystkiego)

2 polubienia

Od tego trzeba zacząć że wszędzie są komisje wyborcze których jest dość sporo w której są ludzie którzy liczą głosy w każdej z komisji są określone procedury itd Sfałszowanie samych kart wyborczych nie jest prostą sprawą choćby ze względu na ilość kart i trzeba robić to umiejętnie Zawsze istnieje ryzyko że to się wyda trafi do internetu i będzie afera ludzie mogą się wkurzyć a Unia zacznie blokować środki bo Polska nie jest demokratycznym krajem…

1 polubienie

Sfałszować da się wszystko nawet Metaversum.
Koncept bioroboryki
Przerosnie Matrixa?
Biznes kolego

1 polubienie