Prawdziwa kobieta, prawdziwy mężczyzna

Czy takie podziały powinny mieć miejsce?
Kobieta - gotowanie i dzieci. Mężczyzna - drobne remonty, praca
Granice między płciami coraz mocniej sie zacierają. Czy to dobrze? Do czego to doprowadzi?

1 polubienie

Jezeli chodzi o drobne remonty i praca to ja jestem prawdziwym mezczyzną
Jezeli chodzi o gotowanie i dzieci to bywalam w zyciu rowniez prawdziwą kobietą

3 polubienia

Ja ugotowałem jajko.

Bolało?

2 polubienia

Jeszcze aż tak pijany nie byłem by własne klejnoty na miękko gotować. To kurzęce było. Pękło mi :frowning:

1 polubienie

tjaaa, chlop rzy garach? no to mi wytlumacz dlaczego kucharze z tymi gwiazdkami i widelcami sa nosicielami spodni?
kazdy powinien miec prawo wyboru - ja predzej sie wezme za spawarke punktowa oczywiscie, bo ze spawaniem w atmosferze obojetnej trzeba miec wprawe, niz mycie okien :slight_smile:

1 polubienie

dobrze, ze wody na herbate nie przypaliles
ja ostatnio spalilam garnek - stalowy - wartosc uzytkowa zachowal, ale brzydko wyglada

@okonek tzw. magiczna gąbka pięknie usuwa wszelkie spalenizny z garnków.

To jest prywatna sprawa rodzin.I absolutnie nikomu nic do tego.
Ja uwielbiam prasowac lub myc okna,utrzymuje porzadek w kuchni,robie zakupy…I niech mi tylko ktos powie ze zle robie…
Gorzej gdy ojciec czy matka nie ma czasu dla dziecka bo tak zapierdziela.I to jest problem a nie to ze kobieta siedzi na traktorze a facet kupuje pieluchy.

5 polubień

to jest garnek a wlasciwie rondelek z nierdzewki - na skutek przegrzania stal sie przebarwila na miejscami rudo, miejscami niebiesko . nie jest spalenizna

No to przechlapane. Ale w sumie taki kolorowy rondelek też potrafi ciekawie wyglądać, tym bardziej jeśli się go lubi :wink:

poreczny jest i wartosc uzytkowa ma
uchwyt sie nie spalil. w pore sie zorientowalam, ze cos smierdzi.
a spalenizne usunelam “wata” zelazna nasaczona detergrntem - takie cos co uzywaja w warsztatach samochodowych do wstepnego polerowania przed lakierowaniem

Jeśli dostosowujesz się do roli, w której się nie czujesz… to nie jesteś prawdziwy, tylko dlatego że taki jest stereotyp a ty go udajesz…

3 polubienia

Zalezy co kto lubi. Najwazniejsze to sie dogadac!