Prawdziwy mężczyzna

Czy “prawdziwy mężczyzna” musi być “złotą rączką”? Nie mówię, że to taki, który weźmie obcęgi, młotek, scyzoryk i kilka gwoździ i zbuduje centrum handlowe, ale czy musi umieć naprawić kran, przepchać zlew, pomalować ścianę albo położyć tapetę?

71327037_100947521317497_7567603736986517504_n

3 polubienia

Nie
Niech to zostawi fachowcom.
Zlote raczki? Jakas podstawowa naprawa, ze cos zobi i przy okazji polowy domu nie rozniesie? Mile widziana. Manualnosc nie swiadczy o podziale rol :wink:

4 polubienia

Nie. Ale umiejętność gotowania mile widziana…

7 polubień

Nie. Prawdziwy mężczyzna powinien mieć odpowiednie środki, aby w razie czego móc wynająć odpowiedniego fachowca. Jeśli potrafi sam coś naprawić to jest to wartość dodana i bardzo przydatna a codziennym gospodarskim życiu.

3 polubienia

Prawdziwy mężczyzna musi być przede wszystkim męski. Jeżeli dodatkowo potrafi dodatkowo coś naprawić w domu tak by bardziej nie zepsuć, to tym lepiej dla tegoż męskiego mężczyzny. :wink:

5 polubień

Dobrze jeśli potrafi to i owo w domu zrobić. A jeśli nie, to przecież nie ma tragedii - są fachowcy (no chyba, że nie potrafi nawet gwoździa wbić w deskę, albo śruby przykręcić, to juz tragedia, zresztą to powinien umieć każdy człowiek bez względu na płeć)

6 polubień

Gotowanie jest tak nieharmonijne, że aż patologiczne…

1 polubienie

Nie. Takie rzeczy to ja sama robię.
Prawdziwy mezczyzna? Dla mnie to po prostu czlowiek,ktoś kto nie wstydzi się łez.

4 polubienia

Prawdziwy mężczyzna umie żuć chrzan i zagryzać pszczołami… :stuck_out_tongue:

Oraz nie zamyka klapy na sedesie i sika do zlewu. :joy:

No i piwo uwielbia. :beer: :+1:

4 polubienia

:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

@birbant ostatnio odswiezylam sobie Droge smoka, jeden z nielicznych filmow gdzie Chuck Norris przegral, ale wp*** dostal od Bruce’a Lee :thinking:

2 polubienia

Ja tego nawet odświeżać nie mam zamiaru.

1 polubienie

Sa gorsze filmy :joy_cat:

1 polubienie

Klasyki kiczu.

3 polubienia

Najbardziej to mi sie ten zdziwiony kociak podobał :grinning:

1 polubienie

Musi umieć myśleć przede wszystkim. Jeśli czegoś nie umie to musi wymyślić jak to ogarnąć.

4 polubienia

Kolego @birbant , a Ty jesteś prawdziwym mężczyzną? :thinking: :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Prawdziwie starym mężczyzną, czyli pierdołą, safandułą, sklerotykiem… :stuck_out_tongue:

7 polubień

Pytam, bo jestem ciekawa, gdzie myjesz szklaneczkę na herbatę, jak już nasikasz do zlewu? :wink:
A może Ty po tym zagryzieniu pszczołami już nie zapijasz? :thinking:

4 polubienia

Prawdziwy mężczyzna nie myje żadnych szklaneczek. Prawdziwy mężczyzna nalewa do nich piwo i je pije. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień