Premier Morawiecki stwierdził, że przechodzimy do kontrofensywy w walce z koronawirusem

Także ja się pytam co wy o tym sądzicie ? Czy faktycznie już przechodzimy do ofensywy z koronawirusem ? Kiedy właściwie będziemy mogli powiedzieć, że najgorsze mamy już całkowicie za sobą i będziemy mieli “czystą kontrofensywę” w walce z COVID-19 ?

EDIT: Pytam nie tylko o Polskę, ale ogólnie o Europę czy ewentualnie Stany Zjednoczone (Kanadę)

2 polubienia

Ale to samo mówił z 4 miesiące temu…

4 polubienia

Widocznie nie pamiętam już haha :smiley:

Ale faktycznie coś mi się kojarzy :smiling_imp:

1 polubienie

No tak! Politykom nie można ufać, a zwłaszcza Morawieckiemu i Ziobro no, ale właśnie dlatego pytam jak wy to widzicie, gdyż uważam, że należy takie pytanie w końcu zadać…

2 polubienia

Liczba zachorowań jest wprost proporcjonalna do ilości testów, a ilość testów jest proporcjonalna do ilości zgłoszeń. Ludzie boją się testów bo są długotrwałe i wiążą się z kwarantanną.

4 polubienia

Zawracanie glowy…

2 polubienia

Mówisz o wypowiedzi Morawieckiego czy moim temacie ? Uważam, że mój temat jest zadany we właściwym momencie, bo szczepi się coraz szybciej, a za niedługo być może 3 fala spowolni w Europie… No chyba, że się mylę :thinking:

1 polubienie

Nie ufam politykowi któremu nos rośnie i drugiemu który podpier.ł na studiach kolegów.

1 polubienie

4 polubienia

Ja Ziobro nie ufam, bo robi problem z korzystnym dla Polski budżetem w zamian za praworządność w Polsce …

1 polubienie

Tu jest błąd. Do tego czasu będzie miał nos na 2 metry :joy:

3 polubienia

O Morawieckim.
Nagle tydzien po wprowadzeniu restrykcji ilosc zachorowan spada o 3/4? :thinking:

2 polubienia

Też ciężko mi w to uwierzyć coś… Wygląda jakby sztucznie napawali nas nic nie wartą nadzieją, a potem okaże się coś innego :confused:

Może po prostu robią mniej testów znowu :thinking:

2 polubienia

Ktos nad tym wszystkim jeszcze panuje?

1 polubienie

Co najwyżej “mniej lub bardziej” :confused:

A o tym to słyszałem i nawet widziałem to nagranie jak jej strzelił… Początkowo myślałem, że to on miał maseczkę, a Ona nie to bym jeszcze zrozumiał, ale okazało się, że jest na odwrót i to Ona mu uwagę zwróciła :frowning: :alien:

Coraz bardziej boję się o @Leone_Marco @Leone :confused:

2 polubienia

Nie on jeden przepadl jak kamien w wode.

3 polubienia

Niby tak, ale on mi się rzuca najbardziej w oczy bo mam wrażenie, że zniknął od pandemii :confused: A inni jakby wcześniej!

1 polubienie

Wczesniej zniknal.
Na poczatku listopada 2019, z FB tez.

3 polubienia