Prezes zaistniał?

Jescze gotowy prawo jazdy zrobic?

Wątpię. Ma od tego PR ówców sam raczej nie założył konta

I zegarek poprawnie zakładać, by przesunięcie fazowe w czasie wyeliminować.

Żeby tak jeszcze rozporek zapinał, buty nauczył się sznurować, to byłby już duży sukces.

Czy Ty nie za dużo oczekujesz na początek? :thinking: :roll_eyes:
Nie od razu się człowiek uczy. Przedszkolaki też opanowują internet przed rozporkiem i butami.

Zapobiegając nie zapinaniu rozpórka, PR-owcy proponują Prezesowi spódniczki.

To by niejako pasowało do jego inności preferencyjnej, że się tak oględnie wyrażę.

Oj dowcip mi sie przypomniał w kwestii spódnic.

Pomiędzy ambasadami USA i ZSRR zorganizowano wymianę sekretarek. Po dwóch
tygodniach amerykańska sekretarka pisze depesze do swoich: „Moi drodzy, tu jest
okropnie. Zero automatyzacji, ciągle robię czaj szefowi, a spódnicę to dostałam
taką długą, że ledwo chodzę”.
W tym samym czasie wędruje depesza do Rosji: „Moi drodzy, tu jest okropnie.
Wszędzie te komputery, światełka, guziki, nie mam co robić, nudzę się. A
spódnicę to mi dali taką krótką, że mi chyba widać jaja i tetetkę”.

Zobaczysz jeszcze nas zaskoczy… tylko nie wiem, z której strony :thinking:

Tak się dziś trzeba komunikować szczególnie z młodymi.

Zaraz będzie na tiktoku…

On jest chodzącym tiktokiem…
Jak trafi na insta to infuencerem też zostanie…