Private Investigations

Na chwile przed Brucem Springsteenem czy erupcją rocka a’la Bryan Adams,Dire Straits nagrywali swój czwarty album,Love Over Gold…
Epicka historia "amerykanskiej komunikacji w "Telegraph Road by potem przejść w kameralną,detektywistyczną,moim zdaniem GENIALNĄ opowieść jakiegoś Marlowe’a lub Archera…Kogos kto at the end of the day,ma zawsze tylko flaszke whisky i pakiet kolejnych kłamstw
No compensations for private investigations…
Chyba nigdy ten temat nie doczekał sie równie trafnej pozycji na rockowym albumie…

6 polubień

Wspaniały utwór, wspanialej kapeli. Ech, gdzie dziś taka muza?

3 polubienia

Czasem sie zmuszam bo jak widzę ze wypzredawanie na calego w danym second handzie i ceny po 25 pensow to żal omijać…Ale jesli cokolwiek trafiam to niemal zawsze jest to albo jazz albo coś z pogranicza.
Współczesne zespoły gitarowe są KOSZMARNE.Tam nie ma nic,kompletnie NIC!Posłużę sie cytatem z Beksińskiego bo “tych kr.tynów,Galagherów” [Oasis] słychac niemal we wszystkim.I niech tam sobie są ale alternatywy po prostu nie ma.
A jesli gdzieś jest to musi byc mocno ukryta bo ja nawet w Anglii nic o tym nie wiem.
ps.
Czy ta głupawka nigdy sie nie skończy?Nawet w cytacie nie moge użyć słowa KR.TYN? :exploding_head:

2 polubienia

Żeby nie być gołosłownym…
Leży obok album grupy You Me At Six"Sinners Never Sleep" z 2011 roku…Wziąłem to wczoraj za onych 25 centów…I lepiej bym zrobil gdybym za tę kwotę kupił ze dwie cebule w Tesco. :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

To był pierwszy album, jaki zakupiłem w Poznaniu, gdy zacząłem w tym mieście studiować. Mam go do dziś. Cokolwiek napiszę, zabrzmi to cienko w porównaniu, czym dla mnie jest …
Jest wspaniałą muzyką, powrotem do młodości, przygodą, lekiem na gorsze dni …

3 polubienia

Kiedy płyta jest wspaniała,jest bosko.
Ale gdy z płytą wspaniałą,łączą sie jeszcze wspomnienia,powstaje lek na wszystko.Czasem działa silniej,czasem tylko przez chwilę…Moim zdaniem jednak,jest to zawsze ruch w dobrą stronę!
Z pierwszej kolekcji która poszła pod młotek bo nie mialem kasy na cd,zostalo mi jeszcze ok.10 płyt…O kazdej mógłbym chyba napisać osobny wątek.