Problem z dziewczyną

Witam was wszystkich na forum. Mam problem z dziewczyną. Spotykamy się od dwóch miesięcy od miesiąca jesteśmy parą. Na początku było super jednak nasza relacja uległa zmianie. Być może to błędy z mojej strony. Na spotkanie nigdy nie przychodzę z pustą ręką. Zawsze jakiś kwiatek lub czekoladki. Zakochałem się w niej i zależy mi jak diabli. Dla mnie jest piękna i wyjątkowa. Ostatnio mamy coraz mniej tematów do rozmowy stąd często powtarzam się. Staram się jednak muszę się ogarnąć. Wydawało mi się, że super się dogadujemy tak jak na początku a rozumieliśmy i dogadywaliśmy się świetnie. Ona mi pisze że dogadywanie się jest dostateczne i dużo jest do poprawy. Kocham ją jak wariat i proszę Was o poradę i pomoc. Pomóżcie mi jak naprawić relację bardzo Was proszę o pomoc

Dobrym teorematem do rozmowy jest zapytanie jej : “Co myślisz o…?” i tu dać jakiś ciekawy problem, który możesz np. znaleźć w internecie (dla przykładu: medycyna tybetańska, kryzys klimatyczny, prawa kobiet, joga, itp.)

2 polubienia

Dzieci, ile Wy macie lat? Bo może czas zapytać, gdzie sobie dorobimy po szkole, jeśli macie skończone 16? Da się, przetestowałam na sobie i nie była to prostytucja.

Może przyda wam się przerwa?