Problem ze smartfonem

Mam problem z telefonem. Od 2 dni nie działają mi niektóre aplikacje np. olx i Evernote. Po kliknięciu w aplikacjię szybko otwiera się komunikat: aplikacja nie działa czy chcesz wyłączyć. Przedsięwzięte kroki: ponowne uruchomienie X3, ponowne wgrywanie kłopotliwych aplikacji, przeskanowanie avastem, usunięcie niepotrzebnych plików. Problem dalej się pojawia.

Ustawienia fabryczne. Jak nie pomoże to kupno nowego :+1:

Moze niekompatybilnosc oprogramowania, po niektorych aktualizacjach nie tylko smartfony glupieja, lapek tez.
Czasem mam wrazenie, ze ludzie (progranistow mam na mysli) siedzac w domu wyraznie sie nudza, co odbija sie na uzytkownikach.
Stara zasada, ze oprogramowanie poprzednich generacji powinno dzialac na najnowszej umarla juz dawno smiercia naturalna.
A wycofanie Flash Player zalatwilo odmownie spora czesc oprogramowania i stron internetowych.
Cena postepu?

Dokładnie. Aktualizacja nie zawsze wychodzi na plus

1 polubienie

Płacę za antywirusa. Po każdej aktualizacji komputer mi śmiga znakomicie. Jak tylko coś mi zacznie zwalniać, na drugi lub trzeci dzień skanowanie i aktualizacja. Dodatkowo, oprócz okresowych.

1 polubienie

Tu nie o wirusy chodzi, to osobna dzialka.
Chodzi o to ze niektore programy czy strony przestaja dzialac, bo nie moga zlapac kontaktu z systemem. Czegos brakuje albo jest za duzo.
I te potkniecia czesto zdarzaja sie w wersjach narodowych. Dużo zalezy tez jakiego systemu operacyjnego uzywasz i sprzetu.

1 polubienie

I właśnie mój anioł stróż dba o to też. 25 euro rocznie. Czyli za darmo.

1 polubienie

A pliki aplikacji usunięte?