Próbowała któraś z Was tego sposobu?

Czy efekt jest zadowalający?

Efekt jest zadowalający … dla portfela . :stuck_out_tongue_winking_eye: :rofl:

Film niedostępny.

1 polubienie

Niektóre kanały na YT zastrzegają sobie prawo do odtwarzania filmów na innych platformach. Efektem jest niedostępność filmu.
Co zrobić? Gdzie leży błąd?
Nie klikamy na strzałkę na środku ekranu, tylko na tytuł filmu. Efektem będzie nowe okno YT z filmem, który chcemy obejrzeć. Tu spokojnie można wrocić do nawyków i kliknąć w strzałeczkę. Film poleci.

.heureka.

2 polubienia

Nic nie robię z włosami. Są w artystycznym nieładzie.

Nie otwiera się aczkolwiek mniemam, że chodzi o podcięcie włosów, nie będę próbować tego sama więcej robić :smiley:

1 polubienie

Ścięłam kiedyś sobie włosy tą metodą i tak jak mówi ta dziewczyna efekt pocieniowanych włosów jest, ale cieniowanie u fryzjera znacznie lepiej wygląda.
Zauważ, że ona ma już pocieniowane włosy i jak na przykład Ty mając proste włosy bez wcześniejszego cieniowania zetniesz w ten sposób, to pocieniujesz końcówki, a przy policzkach nie będą pocieniowane.
Im krótsze włosy, tym wyżej wychodzi cieniowanie.

Co ja tam chłop wiem na temat damskich włosów. Po tym filmiku jeszcze mniej.
Zauważyłem pełny brak profesjonalizmu w filmowaniu: ciemne i mokre włosy, prawie czarne, a pod spodem czarna bluzka. Efekt: nic nie widać, trzeba wierzyć w to co mówi.
A słowa: już czuję że są zdrowsze, to pewnie reklama swojej osobowości i błyskotliwego umysłu.