Propaganda sukcesu?

3 polubienia

Ten dym spod niego bym z przyjemnością upiekła w przyprawach :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Albo w ciescie :joy: usmazyc

2 polubienia

ładny kalafiorek, poprosze, tą zabawkę mozecie sobie zabrac

1 polubienie

Macierewiczowi na biurko :joy::joy::joy:

Nie wiem ale ostatnio się ta propaganda nasila… Program pomocy sklepom w galeriach przez obniżenie czynszu o 80% w czasie zakazu handlu dla nich i 50% 6 miesięcy po. Oczywiście obniżki mają dokonać właściciele centrów handlowych… A teraz bon żywnościowy który ma polegać na tym że pracodawca może zamówić obiady w restauracji dla pracowników, odliczając od sumy nie większej niż 400pln/ pracownika koszt zus i pit…Czyli pracodawca ma dopłacić pracownikowi 400 pln i łaskawie nie płacić od tego pit i zus… łaska faktycznie i pomoc firmom.

2 polubienia

Leć Jarek jak najdalej :wink:

3 polubienia

Na to kalafiora nie szkoda…

Albo opanierować, albo zrobić taką kremową zupkę z koperkiem, albo dodać do zapiekanki warzywnej :heart_eyes:

1 polubienie

Tez lubie kalafiory. Czasem caly znika zamiast obiadu i kolacji.
Podany w sposob nieweganski tez dobry, ze skwareczkami z boczku na przyklad.

3 polubienia

Kalafior najlepszy z wody. W panierce jest już mało zdrowy.

Oj, czasem można sobie pozwolić :wink:
Osobiście preferuję pieczone, chociaż gotowane też są ok.

Młoda jesteś to możesz. Panierkę zostawiam na kurczaka. A warzywa wole z wody albo na parze. Jesienia miałem okazję zjeść warzywa z grilla i na pewno nie. Już nie .

1 polubienie

A probowales warzywa z plyty elektrycznej polane odrobina oliwy?

1 polubienie

nie toleruję oliwy.

A olej rzepskowy?
Ja kiepsko znosze smalec do smazenia.
Troche domowego ze skwarkami to lubie.

olej lepiej ale tłuszcz zostawiam na pierś z kurczaka w panierce. A i nie bardzo warzywa pieczone lubię.

1 polubienie

Buran na kalafiorach. image

Buran mial szansę byc lepszy od promow amerykanskich. Ale infrastruktury brakowalo, a potem pieniędzy. I program zarzucono.