Proszę o skasowanie tematu

Użyłem przenośni oddającą sytuację, w jakiej go zostawiła. Miał wypadek, był w szpitalu, gdy wrócił jej już nie było. Całych oszczędności też nie. Można powiedzieć, że był naiwny. Tak, bo był śmiertelnie zakochany. Szukał jej bezskutecznie.

2 polubienia

No tak, pozory często mylą.
Faceci na początku często za bardzo myślą inną częścią ciała - bez urazy. Ale niekiedy są przez to łatwym łupem cwaniar.
Z kolei kobiety bywają bardzo naiwne też.

1 polubienie

Tu o płeć nie chodzi, Podałem tylko przykład z życia.Czy on myślał penisem? Myślę, ze nie. Wiele kobiet by chciało mieć właśnie takiego gościa.

1 polubienie

Może on akurat nie.
Ale są przypadki, że kobieta naprawdę nie jest warta zainteresowania akurat naprawdę fajnego faceta (widać, że cwaniara albo wyjątkowo wredna czy egoistka), więc czasem nasuwa się pytanie w czym mógł się tak zakochać. Kiedyś tak się dziwiłam nad związkiem znajomego i przyjaciel mi szybko wyjaśnił: "może cuda w łóżku czyni’. Zresztą później oczywiście, że “płakał”. No ale…

1 polubienie

Są ludzie i ludziska.

2 polubienia

Teraz to ja się zaczynam już bać o moją relację… Tak lekko rozmawiacie jak to jest w przypadku innych ludzi, a jak trudno jest przejść do siebie samego. Pewnie problem pojawia się wtedy, gdy nagle znajduje się osoba w skrajnej sytuacji i zupełnie nie jest sobą standardowym.

2 polubienia

Ta lekkość, to pozór. Przeżyłem to osobiście, choć w tym wypadku nie o relacje damsko męskie szło.

1 polubienie

Ja jestem za stara żeby się zakochiwać bez rozumu…uwierz na słowo. A może się już wyprałam z tych uczuć.

Nie od wczoraj światem kierują pieniądze.

2 polubienia

Niby tak :wink: