Proszę o skasowanie tematu

Proszę o skasowanie tematu z uwagi na rezygnację z korzystania z forum.

1 polubienie

Dla niektórych na pierwszym miejscu jest kasa i zrobią dla niej wszystko. Znałem i znam nadal takich “lisińskich”. Na pozór są w porządku, dopóki nie zwietrzą okazji. Sam kiedyś ostro przejechałem się na takiej osobie.
Znam przypadek jednej takiej co bandytów na własną matkę napuściła dla pieniędzy, a druga taka okradła chorego ojca.

4 polubienia

Pieniądz rządzi!

1 polubienie

Dzięki ludzkiej chciwości, potęgą jest. Taki system stworzono.

1 polubienie

Niby człowiek wie,.że ludzie bywają podli, ale trudno się z tym pogodzić, gdy pozornie ktoś dobry okazuje się zwyczajną szują.
Dlatego też może niektórym przyjąć do wiadomości, że papież krył sprawy pedofilów.

4 polubienia

Koszmarne jest to że ludzie chcą zarabiać na krzywdzie innych.

6 polubień

Tym bardziej, że sam jest ofiarą pedofila. Po prostu w głowie się nie mieści…

3 polubienia

Przeraża mnie ze ludzie dla hajsu są gotowi na wszelką podłość.

4 polubienia

No właśnie, jest w tym coś przerażającego…bo jak zaufać…

2 polubienia

Coś podobnego? I to ta lewacka propagandowa gazeta koszerna podała? :open_mouth:

2 polubienia

No wyborcza, ta zakłamana i stronnicza.
:stuck_out_tongue:

2 polubienia

fundacje dla wielu sa sposobem na zycie.
podobnie jak “chore” dzieci, czy zwierzatka pilnie potrzebujace pomcy.
jak to mowia - lyzka dziegciu potrafi zepsuc beczke miodu.
wiele fundacji jest w porzadku, lub bardziej niz w porzadku, ale sa tez takie, ktore nie powinny miec licencji na dzialanosc - pod tym wzgledem prawo jest dziurawe - jeszcze bardziej niz ustawa o VAT :wink:
a na psychopate czy bydlaka to trafisz wszedzie.

5 polubień

Niby to się wie…podobnie jak fundacja humanitarna na Haiti, która pomagała i wspierała prostytucję… Jednak zawsze takie wieści są jak uderzenie młotkiem.

2 polubienia

Fundacje są od wyciągania kasy nie od pomagania.

2 polubienia

Też nie można generalizować. Są fundację które pomagają ludziom zebrać kasę na leczenie czy operacje i można się o tym przekonać, gdy się zachoruje.

1 polubienie

Za dużo miałem do czynienia z fundacjami by uwierzyć. Ale zapewne są uczciwe.

1 polubienie

Wiesz wśród ludzi którzy mają być dobrzy są też mendy. Kiedyś dawno temu pracowałem w firmie której prezes za znęcanie się nad pracownikami dostał 10 lat zakazu piastowania stanowisk kierowniczych…
Po kilku miesiacach widzę go w Real oni mieli kolory koszul od stanowiska i on miał taką jak kierownik. Jak podrążyłem dowiedziałem się że jest szefem solidarności walczącej o prawa pracowników…

5 polubień

Ożeż! To ręce opadają.

Ten Lisiński tak naprawdę też niewiadomo jakim był wcześniej człowiekiem, mam na myśli przed założeniem fundacji, a bycie ofiarą, nie czyni z kogoś od razu anioła. Może zbyt często dokonujemy takich skrótów myślowych na kogoś temat i później rozczarowanie tym większe.

1 polubienie

Dokładnie tak. Mój koleżka spotkał anioła dziewczynę. Trzy miesiące szczęścia i przerębel.

2 polubienia

Wrzuciła go do przerębla @birbant ? :grin::grin::grin:
Żartuję.

Mam koleżankę z liceum która w wieku trzydziestuparu lat była trzykrotną wdową…poważnie się zastanawialiśmy czy Ilonka nie pomogła im umrzeć :stuck_out_tongue:

2 polubienia