Proszę o skasowanie tematu

Proszę o skasowanie tematu z uwagi na rezygnację z korzystania z forum.

9 polubień

Szczerze? Bardzo to mi się podoba.

3 polubienia

To bardzo się cieszę.
Ja żałuję, że nie umiem malować, ale corka mnie namawia, że mam sobie kupić sztalugi i cały sprzęt i się pobawić. Może kiedyś to zrobię.
Co zrobić że mama mi kazała zostać ekonomistką hahahha (ale może i dobrze - przynajmniej mam z czego żyć :grin:)

3 polubienia

Fajne!
I każdy może zobaczyć w tym coś innego :slight_smile:
Jak w chmurach :slight_smile:
Ja widzę, zagubionego w przestworzach galaktyki, kolorowego ptaka w okularach :smile:

4 polubienia

No właśnie. Podobnie traktuje nadawanie tytułów. Gdy nada się tytuł, to już się coś sugeruje odbiorcy. Bez tytułu każdy widzi co chce widzieć. Niech każdy widzi swoje emocje w tym, a nie moje.

2 polubienia

Ptak w okularach dobry, a ja te okulary traktuje jako dwie komórki, które się spotkały w kosmosie.

2 polubienia

Doskonałe porównanie. Mi to się kojarzy z kwiatem z przestrzeni kosmicznych, ale tu chyba ten ptak lepiej pasuje.

2 polubienia

Uruchamia wyobraźnię, a to jest już wartość.

2 polubienia

Ja lubię właśnie, gdy każdy widzi coś innego. Bo to fajne.

2 polubienia

To jest swietne. Kojarzy mi sie z motylem…

3 polubienia

Też super skojarzenie! Dzięki :rose:

3 polubienia

Taa… jeden mo tyle, a drugi mo tyle… :innocent:

2 polubienia

Coś jak Beksiński @anon44086484

1 polubienie

Tez o lataniu, a nie czytalam komentarzy :blush:

1 polubienie

Aaaaaa chodzi ci o to, że zostałam ekonomistką hahahaha no tak, w tym to widzę podobieństwo. On był inżynierem

A Juliusz Słowacki, wiecie ten od Balladyny, niezłą kasę natrzepał na giełdzie, podczas, gdy uduchowieni koledzy, jak Adaś i Kamilek, niedostatki cierpieli w tem Paryżu. :grin:

1 polubienie

Może też miał coś z ekonomisty.
Nie zawsze umysł ścisły i artystyczny idą w parze ale się zdarza.
Zresztą najpiękniejsze fraktale będące również abstrakcjami (ale nie gustuję w nich, bo są zbyt regularne i mechaniczne, choć estetycznie i pięknie to wygląda) tworzy sama natura, a w matematyce również istnieje pojęcie “abstrakcji”.

1 polubienie

Przykładem takiego wszechstronnego umysłu był Stanisław Lem z wykształcenia lekarz. Umysł tak piekielnie ścisły, jak i piekielnie humanistyczny.

3 polubienia

Myślę, że to kwestia wrażliwości, która z kolei wyposaża nas w większą wyobraźnię, a ta prowadzi nas w różne rejony. Nauki ścisłe również nie są schematyczne, choć rządzą się pewnymi prawidłowościami, ale wymagają też wyobraźni i czasem kreatywności :grin:

1 polubienie

Moim zdaniem taki podział jest niezasadny, tzn nie jest regułą. Znam mnóstwo ludzi dobrych w obu dziedzinach,

1 polubienie