Proszę o skasowanie tematu

Proszę o skasowanie tematu z uwagi na rezygnację z korzystania z forum.

8 polubień

To praca wykonana całkowicie przy użyciu komputera? Podoba mi się.

1 polubienie

No wyłącznie. I to na smartfonie. Uwierz, że ja nie jestem mistrzem. Ludzie tworzą cuda. A mnie się czasem coś uda :smile::smile::smile: Ale lubię to. Odstresowuje i pozwala nabrać dystansu.

3 polubienia

Lubię takie rzeczy, mnie to też wycisza i uspakaja ostatnio walczę z quillingem, ale to raczej manualne zajęcie. Wciąga :slight_smile: Chętnie zobaczę inne prace :slight_smile:

2 polubienia

Ok to możesz wrzucić zdjęcia swoich prac…też chętnie zobaczę.
I dzięki za zainteresowanie :smile:
Chociaż jedna fanka będzie :smile:

4 polubienia

Wrzucę, ale muszę najpierw się nauczyć jak to zrobić z telefonu lub je przeniosę na kompa. Na pewno pokarzę, bo jestem dumna z mojego jaja, które zrobiłam na Wielkanoc.
Taa fankę już masz :slight_smile:

3 polubienia

To koniecznie! Ja lubię takie ozdoby, ale przyzam się, że nawet nie wiedziałam, że to nazywa się quillingiem. Człowiek uczy się całe zycie.

Ja swoje hobby odkryłam dopiero po 40-tce, ale czułam od zawsze, że coś we mnie drzemie artystycznego :smile: @Bocca-Lupo

1 polubienie

Ja takie ciągoty do szycia, układania kwiatów, czy dekoracji zawsze miałam, ale nie myślałam, że to daje tak dużo satysfakcji, bo nie miałam na to czasu.
Wszyscy się dziwili jak można siedzieć trzy dni i kręcić, sklejać, ciąć papier, a ja to lubię.

1 polubienie

Pewnie że można, lepsze niż tv.

Ja czasem robię coś trzy godziny, a później kasuję i zaczynam od nowa. Ale nie uważam tego czasu za stracony. Mam coraz mniej czasu a czasem nie mam weny, ale generalnie w weekendy zawsze coś zrobię.

2 polubienia

No cóż ja mogę dorzucić do tego drzewa z jabłkiem ? samo się prosi :stuck_out_tongue:

ewwww

i podkład muzyczny : … to nie ja byłam Ewą tralalalala

1 polubienie

O tak jak najbardziej hahaha
Rzadko nadaję tytuły, ale chciałam mu właśnie nadać tytuł “Raj” lub “Drzewo poznania” :slight_smile:

1 polubienie

Bardzo ciekawe !
Powiedz coś więcej?
Jak to się robi ?
Ile czasu zajmuje taki obraz ?
Można się tego nauczyć?
Sama bym chciała!
Ps. Możesz wrzucać ile wlezie!

2 polubienia

Albo : "Dobre początki złego " :stuck_out_tongue:

Napisze po 18.
Można wszystko tylko trzeba czuć i chcieć.

1 polubienie

Dzieje grzechu hahahaha :smile:

Tu ja twoja druga fanka
oczywiscie chcialabym czasem…

1 polubienie

Ja widziałem parę Twoich prac na FB, są doskonale. Możesz się nimi chwalić do woli. Uchylisz rąbka tajemnicy na temat warsztatu? Czy to przeróbki zdjęć czy też malowane od zera?

1 polubienie

Czasem będę :wink: Czasem rzadziej czasem częściej :slight_smile:

Cudne są!
<3
I o taka właśnie odpowiedź mi chodziło!
Już obczaiłam te 4 programy w sklepie Play i sobie pobiorę, żeby choć spróbować i zobaczyć jak to działa!

Zaciekawiłas mnie na maxa i dzięki, że się podzieliłas wiedzą na temat programów na jakich pracujesz.
Wydaje mi się to mega wyciszajace i ciekawie zabijające czas.
Mam podejrzenia, że łatwo się wkręcić!
Jeszcze raz dzięki!

3 polubienia

Zacznij od PicsArta. Ma ogrom możliwości. Niektóre są płatne, ale ja korzystam tylko z darmowych. Spróbuj nakładania zdjęć. Zobaczysz jakie fajne czasem efekty wychodzą, przebitki kolorów i kształtów.
I jak gówno wyjdzie za przeproszeniem, to się nie zniechęcaj :grin:
Ja zaczęłam od bardzo prostych wykrzywien obrazu, i mieszania i robiłam abstrakcje (najlepiej wykorzystać do tego zdjecia kolorowych kwiatów lub owoców. Czasem w pół godziny miałam abstrakcję. Traktuj to jak zabawę.
Później dopiero zaczęłam stosować głębszą obróbkę kilkoma programi. Choć możesz przerzucić też do Snapseeda i pobawić się różnymi nakładkami zmieniając kolory etc.
Powodzenia!

1 polubienie