Przebić Górniak jest ciężko

Ale niektórzy w próbach nie ustają

To co panowie? Zaczynacie dbac o szybkie nawrocenie żon na jedyną właściwą religię?

Jak sie okazuje niekoniecznie islam?

1 polubienie

W Polsce kobieta też nie ma wiele do powiedzenia. Ma rodzić, gotować i dawać mężowi.
Sugestie idą z episkopatu i MEN

2 polubienia

Mam porownanie z tzw. Macho Man w wersji polskiej i hiszpanskiej - duzo sie nie rozna, wplyw pewnej mizoginskiej instytucji odcisnal swoje pietno. Dla nich kobieta to nawet nie drugi sort. Ale w Hiszpanii sytuacja kobiet jest znacznie lepsza jesli chodzi o rownouprawnienie. Choc szlane sufity sa na kazdym kroku to jaby ciensze niz w Polsce.
Zwlaszcza teraz, kiedy obowiazuje PiSlam obyczajowy.

1 polubienie

Jeżeli taki styl życia oboje sobie obrali i szczęśliwie się w tym realizują, to w czym problem?
Co do seksu, zgadzam się z nimi. Małżonkowie powinni się chędożyć dużo, często, wysiłku nie szczędząc. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

dobra ich prawo, ale czemu chca to narzucac innym jako jedyny obowiazujacy model?
w kwestii chedozenia to zmoim prywatnym zdaniem “w tym jest caly ambaras, zeby dwoje chcialo na raz” :wink:

W mediach promują się na równych zasadach z innymi. Dlaczego jedni mieliby możliwość głoszenia swego światopoglądu, a oni akurat nie?

zwroc uwage na jedno. tak z obowiazku i bron boze dla przyjemnpsci bo prokreacja wazniejsza?
az taka masochistka to ja nie jestem…

1 polubienie

żona nie rozporządza własnym ciałem lecz jej mąż, podobnie też i mąż, nie rozporządza własnym ciałem, ale żona - prawiła.
Skoro żona również może rozporządzać ciałem męża, to podejrzewam że jakieś szczytne (szczytujące) intencje temu przyświecają. :grin:
Poza tym, jeżeli ktoś widzi się jako rodzić większej gromadki dzieci, to dlaczego mam uważać to za coś niewłaściwego tylko z powodu, że ja mam inny pogląd na życie?

2 polubienia

adwokat diabla?
niech sobie zyja jak chca, tylko niestety wiekszosci z tych osob marzy sie narzucenie swojego modelu zycia wszystkim.
i co ja poradze, ze jak tzw. katolik zaczyna gadac o seksie to mi sie wydaje to jakies takie hipokryzyjnie oblesne?

No cóż, z własnymi uprzedzeniami musisz sobie sama radzić. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Obecny świat mediów społecznościowych epatuje nihilizmem i seksualnością. Wile osób lansuje się swoimi osobliwymi upodobaniami seksualnymi, dewiacjami, rozwiązłym stylem życia i nad tym wszystkim przechodzimy do normalności. Nagle pośród tego pojawiają się ludzie o tradycyjnym podejściu do rodziny i wyskakujesz z porównaniem do durnej Górniak, sugerując że to nawet gorsze upośledzenie umysłowe. Katolik nie ma prawa do swoich poglądów? Stawiasz znak równości z Islamem? A jak mówią o seksie, to jest obleśne?
Jawna nietolerancja. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

a kto powiedzial, ze ja tolerancyjna? :wink:

2 polubienia

Dotychczas nie afiszowałaś się, jako osoba nietolerancyjna. Ok, przyjąłem do wiadomości i nie omieszkam użyć tej informacji w przyszłości. :wink:

1 polubienie

zalezy jak definiujesz tolerancyjnosc. nie lubie jak mi ktos usiluje zycie na swoja modle urzadzac. a jeszcze bardziej jak wchodzi do mojego domu i zaczyna meble i bibeloty przestawiac :wink:

Ale akurat ta para nic takiego nie czyni. Nie chcesz, nie wchodzisz na ich kanały społecznościowe, nie czytasz o nich wiadomości, zapominasz o ich istnieniu. W czym więc problem?

2 polubienia

tak? to rownie dobrze moge harmonijnie olac naszego kolege. tez w sumie tylko glupoty wypisuje i nikomu nie szkodzi…

Tak po prawdzie właśnie prawdę napisałaś.
Jak na razie królem ludzkości nie jest i z jego pisania nic wiążącego dla nikogo nie wynika. Poza tym portalem on praktycznie nie istnieje, a wszelkie scysje z nim związane wynikają wyłącznie z prób dyskusji. Poza tym jakoś nikt nie zdaje sobie sprawy z trawiącej go choroby psychicznej i każdy traktuje go jako zdrowego na umyśle. Bardziej należy mu się w tym względzie współczucie, niż niechęć czy wrogość. Gdyby był ignorowany, problem automatycznie by znikł. Ale ludzie mają to do siebie, że języki/paluszki świerzbią. :wink:

2 polubienia

Nie wiem czy jako osoba z poza dyskusji,moge sie domagac ale tutaj nalezy sie kolor albo"najlepsza odpowiedz".

1 polubienie

Dzięki za uznanie. :wink:

1 polubienie

co mam podkolorkowac?
dyskusja jest wymiana pogladow
i zawsze mozesz sie przylaczyc do awantury :wink:

Wypowiedz kolegi,zaczynająca sie od,“…Tak po prawdzie…”