Przebój na lato?

Dalida i Alain Delon…Duet niezwykły,niepowtarzalny i jedna z TYCH,ponadczasowych piosenek…
Piekna kobieta choc to tak dramatyczna postac…Zawsze kojarzyła mi sie z…Romy Schneider [byłą zoną…Delona…]
Sam aktor znalazl sie w tej piosence jak…w filmie.Jak w rolach ktore nie raz odgrywał na ekranie.To sie musialo udać!
Dzisiaj mamy jeszcze wspaniały clip…
Sam kiedys zaryzykowalem i na imprezie, na ktorej dominowali fani AC/DC,zrobilem taki wlasnie przerywnik…
I pierwsze co uslyszalem,brzmialo mniej wiecej tak:“nie no coorva,bez jaj!” :sweat_smile:
Ale juz w chwile potem parkiet sie zapełnił…Czyż mogło byc inaczej?
Ecoute!

7 polubień

Zaiste nie mogło :slight_smile:

1 polubienie

Poszperałam w swojej pamięci, moje pierwsze imprezki -domówki były przy muzyce zespołu
Smokie, tej wstawionej przez Ciebie nie znałam.

1 polubienie

Ja sie cieszylem bo wtedy przelamac hermetycznosc tych od AC/DC,to byla raczej rzadkosc:))

Dalida i Delon,spiewali razem w 1972 roku.Smokie to raczej rok 1975…Ale i tak ta moja"historyjka",miala miejsce w 1980 roku :sweat_smile:

1 polubienie

1980 r to chyba u mnie na tapecie był zespół ELO

1 polubienie

A to tez.Glownie przy okazji imprez.

1 polubienie

image image image

encore image
i tu zagadka…?

1 polubienie

Paroles,paroles,paroles encore le paroles…jesli slowa masz na mysli:))

1 polubienie

Tak jest:
Ta roża nazywa sie “Parole”!

1 polubienie

A ja myslalem ze to rebus w ktorym kazda roza oznacza jeden raz zaspiewane paroles… :laughing:

1 polubienie

Mozna to i tak zinterpretowac
Tej piosenki nigdy nie za duzo

1 polubienie

Dalida byla zawsze jak…przejscie do “wloszczyzny”.Tej dobrze rozumianej jak Adriano Celentano czy Domenico Modugno…Wszystko za sprawa letniej na ogol,popularnosci,“Gigi L’Amoroso”…Co chyba wypada przypomniec…[jesli nie zapomne]

1 polubienie

Dla mnie Dalida to zawsze ten kawałek. Mogę słuchać i czytać bez końca …

(Tu miał być, wcześniej wpisałem do poprzedniego Przeboju na Lato)

2 polubienia

Chyba wiem ale teraz w pracy,nie moge sluchac…

1 polubienie

Po prostu MUSIALAM obejrzec! To to nawet na pamiec umialam…

1 polubienie

A jednak tego nie znalem…Dosc podobny tytul do piosenki znacznie starszej.

1 polubienie