Przecieram oczy i co widzę?

Większą będziesz miał połowę, jak na mrowisku usiądziesz, albo dupę do ula wciśniesz. :rofl:

2 polubienia

Zero od pięciu lat dąży do wprowadzenia tego prawa. To ma oprócz oczywistych zagrożeń dla obywateli dodatkowe “smaczki”
Po śmierci konusa, Zero z łatwością przejmie kontrolę nad pisiackim majątkiem.
Drugą “zaletą” jest możliwość kreowania i kontrolowania posłusznych władzy oligarchów.

p.s. Tekst o zabraniu się za elity z napchanymi kieszeniami emanuje taką mizerią intelektualną, że wstyd to komentować :neutral_face:

5 polubień

Dzięki starałem się xd

Ale co się dziwić? Kułak zawsze wrogiem komunisty! Pis nie jest żadną prawicą… Bierut też do kościoła chodził.

3 polubienia

A pisałeś że to niby słowa Dudy :stuck_out_tongue:

2 polubienia

W pierwszym odruchu, po przeczytaniu tekstu, chciałem powiedzieć że to pomysł samobójczy. A potem pomyślałem: a kto im postawi zarzuty i da radę udowodnić choćby łamanie konstytucji? A przed kim oni zechcą się tłumaczyć i swoje udowadniać? Przed tą mniejszą połówką z ostatnich wyborow? Nie, tych mają w swoim szlachetnym zadku. A ta druga połowa nie będzie uzasadnienia ani tłumaczenia oczekiwała, oni nawet się nie zorientują o co chodzi.

5 polubień

I tu jest problem demokracji i populizmu :anguished:

5 polubień

To jest niewiarygodne.I ja w to nie wierze.
Spośród znajomych rodziny byly takie dwie za komuny,bardzo bogate.Jedna w Poznaniu,druga na Śląsku.Rozmaicie tępione,najczesciej podatkami o ile pamietam bo na szczegóły byłem za mały.Ale nigdy nie przestali ci ludzie być bogatymi i nigdy nikt nie uczynił zamachu na ich uczciwość.I ani w stanie wojennym,ani w innych latch protestów,nikt nie naruszył ich prywatności.Naloty i kontrole,tak ale tylko w miejscach pracy.Albo plaster przy wyjazdach…[Jeden z tych znajomkow byl sędzią miedzynarodowym hokeja na trawie]
Tu juz sama władza i bestialstwo służb bezpieczenstwa nie wystarczy.Tu bylaby potrzebna nienawiść czerni i wszelkiej,zawistnej tłuszczy ktora zyje z donosicielstwa i zaglądania do cudzych kieszeni.
Odpowiedzcie sobie sami na ile to jest wyobrazalne i na jaką skale do przeprowadzenia.I kiedy.
Mozemy sie umówić ze wrócimy do tematu.24.07.20…

4 polubienia

To jest takie pokazywanie ludziom że “my się za tych bogatych bierzemy” W myśl zasady jak sumsiod ma to skund? no musioł ukraść.

7 polubień

I jeśli sie taki mechanizm uruchomi,zacznie sie polowanie na ludzi.Za to jednak trzeba bedzie wynagradzać bo kazde bydle w ludzkiej skórze,każda kanalia nigdy nie robi niczego za darmo.Moze jedynie baby co siedzą cale życie w oknie zadowalają sie ględzeniem z sobie podobnymi…

4 polubienia

Nieee w Polsce jeszcze często panuje zasada “mnie nie stać więc jego też nie może być stać”

4 polubienia

Przetrzyj oczęta i wkuj na pamięć Orwella…

2 polubienia

sadystka
ale tez byly dystopie
Korea jak nic :rofl:

1 polubienie

Po mału stajemy się kolejną Portugalią czy Grecją :confused:

1 polubienie

A jak myślisz ? Na ile jest w stanie utrudnić ten negatywny trend Opozycja w sejmie ?

A jak!!!

@anon52897632 nie stajemy sie.
nie porównuj krajow z dwoch roznych biegunow.

1 polubienie

Sugerujesz, że w Portugalii i Grecji jest gorzej :wink: ?

PS. Odpowiedz na pytania na priv :wink:

jest inaczej
w Grecji nie bylam i nie znam poza tym co mozna znalezc w necie, ksiazkach lub posluchac od znajomych
niestety grecka kojarzy mi sie z niejakim Zorba, co to mial ochote na wlasnym grobie zatanczyc.

edit. jescze jest kretenczyk El Greco
https://mnk.pl/images/upload/wystawy/czasowe/2016/konserwacja_El_Greco/ElGreo_po%20kons_detail.jpg
Portugalie znam. mowia tam w chrzescijanskim narzeczu i karmia dobrze i niedrogo. :wink:

3 polubienia