Przecieram oczy i co widzę?

Zapędy niczym w dawnych dobrych sowieckich czasach.

3 polubienia

Janosiki, kuwra mać!

Nie wierzę, że coś takiego przejdzie. Zaraz kasa bogatszych ucieknie z Polski do przyjaznych banków zagranicznych.

No, ale jak się razwaliło budżet na rozdawnictwo, a dawać dalej trzeba, to ktoś musi za to płacić i “sukces” Mateusza w unii, to trochę za mało.

5 polubień

To jeszcze nic, przeczytajcie to:

Komuna juz wróciła w 95%!

4 polubienia

W biznesie juz skarbowka takie uprawnienia ma i to bez zgody sądu.
Tu wyglada bardziej na konfiskate dorobku bez sprawdzenia jego źródeł.
W pewnym kraju za rzadow takiego jednego z wasikiem do tego trzeba bylo byc zydem, teraz takiego wymogu projekt nie przewiduje.
Wystarczy mieć .

2 polubienia

Za władzą komunistyczną stały ruskie bagnety.
Za dzisiejszą, 10 milionów ludzi, dla większości których szkoła większego znaczenia nie ma.
Ale jest też 10 milionów ludzi, dla których szkoła coś znaczy.
PiS zaczyna po kruchym lodzie stąpać.

4 polubienia

I jeszcze parę milionow niezdecydowanych, albo tych co sie jeszcze nie wkurzyli…

1 polubienie

Jak to dobrze, że mi nic nie zabiorą.

1 polubienie

To jest desperacka próba ratowania budżetu. Inflację jeszcze się ukrywa, ale to ma krótkie nóżki.

Taki pomysł na pewno podoba się zdecydowanej większości głosujących na PiS.

3 polubienia

Posłanki KO… :rofl: Po tych dwóch słowach można nie traktować poważnie xd

Napisano, że będą odbierać uczciwym Polakom… A według pisowców, uczciwy nie może być bogaty. Coś się, zatem nie zgadza… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Za warszafke niech się wezmą, za tą elyte tam z napchanymi kieszaniami jak to Pan Duda powiedział. Polityka dbania o człowieka a nie o elitę :rofl:

1 polubienie

kraje gdzie nie dba sie o prawdziwe elity zwykle koncza jak Korea Polnocna. Albo gorzej - jak Kambodża pod rzadami Czerwonych Khmerow.

2 polubienia

Ale jak to

W ogóle ja nie rozumiem dlaczego te słowa Dudy wywołały takie oburzenie a nawet czemu się nie spodobały… Przecież kto lubi warszawkę a co dobiero warszawskie elity

a ja krakowka nie lubie i co mi zrobisz?
(dla usprawnienia, zebys szukac nie musial - Duda jest elyta krakowkowa, ktora zrobila “kariere” w warsiaffce)

1 polubienie

Jak można nie lubić Krakowa? Każdy wie że warszawka to jedna wielka degrengolada xd

1 polubienie

Krakow jako miasto piekne, ja tylko “krakowka” nie lubie.
Piwnica pod Baranami, Uniwersytet Jagiellonski (po czesci oczywiscie) i Lem to chlubne wyjatki (Lem co prawda urodzil sie we Lwowie, ale od zakonczenia II wojny swiatowej zwiazany z Krakowem)

2 polubienia

Większa połowa Polaków chciała takiej władzy. No to ma

2 polubienia

A od kiedy każdy to ty?

4 polubienia

No to ma i się cieszy