Przecież to nie jest mądre fedrować węgiel pod skórą Naszej Planety,

spalać te paliwa i przekształcać jej atmosferę na nieharmonijną i szkodliwą, łowić i mordować biliony myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych ryb i milionów innych pożytecznych, harmonijnych gatunków.

Pomimo, że zostaliśmy tak bezmyślnie wychowani i wyedukowani, musimy się zmienić na myślących i harmonijnych, jeśli nie chcemy ulec szybkiej, całkowitej zagładzie. Mam rację?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Ludziom myślenie zajmuje coraz więcej czasu, to idą na albo wóz albo przewóz. Z żrudeł energii akurat wybrali węgiel, choć mają do wyboru czyste jej formy - wiatr, słońce, fale morskie, energia z głębin ziemi, naukowcy rozważają wykorzystanie dźwięku, atomu

1 polubienie

To też są nieharmonijne wynalazki.

Zaleźy co masz na myśli. W3giel jest najmniej ekologiczny - ma niski współczynnik efektywności w oddanej energi i najwięcej pracochłonny przy wydobyciu. Liczy się energia odnawialna naturalna. Energi Perpetuum mobile nie było długo długo po kolei zamachowym

Zachodzi pytanie o jakie harmoniczne skoro są nie. Być może dzieci nowość wymyślą he

Wszystkie miliony harmonijnych gatunków Doskonałego Systemu Harmonii Natury (DSHN-u), nie mogą nie mieć racji w swym harmonijnym życiu. My nie jesteśmy gatunkiem myślącym, lecz totalnie ogłupianym. Widziałeś, jak w kilka sekund takie kawki czy wrony, potrafią wzlecieć z trawnika, na dach wieżowca, choć wcześniej skrzydła mają złożone? Jesteśmy zwykłymi, bezmyślnymi przygłupami.

1 polubienie

One też wykorzystują energię zgromadzoną w organiżmie z pokarmu jak wiékszość

Zapomniałeś dodać, że równie niemądre są wsuwy międzynożne!

2 polubienia

Ale czynią to harmonijnie. Gdyby ludzie odżywiali się harmonijnie, bez używania ognia, ważyliby 1/3 obecnej wagi, i śmigaliby po drzewach z wielką przyjemnością, bez chodzenia do durnych szkół i zakładów pracy.

a DO NASZEJ ZADYMY NIE ŁĄSKA BYŁO SIE UDAĆ?

Jakiegoś kutafona wykładów słuchasz?

Stare Chińczyków mówili że praca uszlachetnia i człowieka rozwija, a Niemcy że praca czyni człowieka wolnym, hm to mnie chyba za szybko odkopali w ogródku. Jeść cokolwiek da energię do życia - nakręci serce czy mózg by ten był sprawny to łatwo nie jest, każdy jest niewolnikiem swego ciała - sam się nie umyje, nie nakarmi, żyć myślami / sterować nimi / to przyszłość
Fajnie by było gdyby mleczyk w sałatce sam zadzwonił - ty możesz mnie zjeść,