Przeprawa z operatorem, czyli jak można zrobić z człowieka frajera?

No właśnie, ja sądziłam, że te standardowe nielimitowane rozmowy mam! i smsy TEŻ!
W punkcie dowiedziałam się dwa dni temu, że oni nie mają podglądu w nasze umowy, rachunki i za co płacimy. A zawsze myślałam, że mają. Wszystkie sieci dawały gigantyczne zniżki, ale mi ten abonament naprawdę pasował. MMSy płatne i rozmowy na stacjonarne też. Rzadko gdzieś na takie numery dzwonię. Wszyscy mieli wyższe, a jakieś marne 2 giga na 2 lata, to co to za rarytas, żeby pchać się w nowe umowy na 24 miesiące. Bez sensu. Na kartę, owszem, było ciekawiej, ale byłam tak niemile doświadczona kartą (jako dodatkowym rozwiązaniem w innej sieci), że karta stanowczo mnie nie interesowała. Poza tym telefon stacjonarny mam w domu w innej sieci, internet domowy w innej i komórkę w innej. Rozważałam połączenie tych rachunków. szukałam fajnych ofert. Byłam rozdarta, a czas leciał.

No widzisz i tu chodzi o zasięg. Nie chcę pakować się w coś, co zasięgu nie złapie i będę 2 lata czekać na zmiany?

Co polecasz? chciałabym zostać przy swoim numerze telefonu.

Możesz przejść do dowolnej sieci ze swoim numerem.

1 polubienie

Teraz tak. Nawet na kartę (nie wiem, czy wszystkie, czy tylko niektóre) podobno można mieć swój numer.

Przeniesienie numeru to nie problem.

Bingola, a pamiętasz mój temat, gdy pisałam, że mi doładowanie pożerało kolejne sumy w ciągu minuty? Co prawda nie doładowałam w czasie, gdy przychodził sms podpowiadający, ale jak już doładowałam, to wciągnęło mi 30 zł tuż po doładowaniu, potem 10 zł… Nawet dziewczyna z punktu mi doładowywała i przy niej powtórzyło się to samo w playu. Uważam, że jak nie ma doładowania, to mi blokują, a tu doładowuję, a kasa znika… To nie jest fajne. Nikt nigdy z czymś takim się nie spotkał.

Wiem, tylko gdzie? to jest pytanie, na które jeszcze szukam odpowiedzi. Nie wiem, co wybrać. W plusie nie zostanę, bo nie mają nic ciekawego…

Ja jestem w Vectra i na razie Ok. Mama i siostra są w Play i też sobie chwalą

1 polubienie

Chodzę i już wstępnie się orientuję, ale kuszą też mnie jakieś wynalazki typu: plush, nju, vectra, virgin, otvarta… tam dają dużo za niewielką kwotę, tylko, że jak czytam opinie, to już nie wiem, czy są uczciwe, prawdziwe, czy podstawione. Kolega ostatnio podpisał umowę w plushu, bardzo fajną za 25 zł na 2 lata i do tego nielimitowane i 15 giga… Jeszcze z niej nie korzysta, więc nie mogę podpytać. Moi znajomi są tylko w tradycyjnych sieciach i każdy coś innego ma.

W Playu też dali mi fajną ofertę na połączenie moich 3 abonamentów (komórka, stacjonarny i internet) ok.95 zł, ale boję się, że internet może być gorszy niż ten z netii, który mam.

Polecam ci Plus Na kartę. Plush jest dla małolatów, bo tam sa jakies instagramy, mesengery i inne bajery. Dowiem się jutro w pracy i ci napiszę na PW co i jak, czy można zamienić abonament na kartę z zachowaniem numeru (ale na 99% tak)

W każdej sieci na prepaid wydasz około 20-30 złotych miesięcznie i dostaniesz w tym trochę internetu i minut. Mogą też zaproponować Ci abonament za 20 złotych, ale muszą Ci dać wtedy więcej niż w prepaidzie. Te “wynalazki” wcale nie muszą być złe :grin:

Warto zmieniać operatora albo twardo negocjować warunki ze swoim podając im konkretne ceny usługi jakie Ci oferuje inni. Ogólnie nowi klienci zawsze maja lepsze oferty i jak operator ma podpisany kontrakt to ma Cię głęboko w dupie…niestety

2 polubienia

He, he, a już myślałam że tylko ja mam przeprawy z operatorem!