Przerzuciliście się na zakupy internetowe?

Zdarzyło mi się pojechać na lotnisko 14 godzin przed odlotem, bo Air Canada (90% moich lotów) używa systemu 24-godzinnego do zapisu rezerwacji, a United Airlines zapisu 12-godzinnego. Odlot miał być o 10:20p, a jakoś nie przyuważyłem literki “p” przy godzinie (co skończyło się rezygnacją z lotu, wynajęciem samochodu i jazdą z LA do Vegas), ale z lodówką chyba nie byłbym w stanie zrobić takiego błędu :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Nam zostawiają towar na schodach przed domem i przysyłają zdjęcie paczki. I jakoś nikt nigdy nic nie ukradł :wink:

2 polubienia

To sie Incoterms nazywa jest w umowie
dostawy
Co do uczciwości sąsiadów :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

W necie kupuję tylko to, czego nie mogę kupić osobiście. Lubię oglądać fizycznie towar przed zakupem, a w necie mogę sobie tylko na fotki popatrzeć.
Owszem - kupuję internetowo akcesoria do decoupage (część), ale to dlatego, że to z Chin i że czasem 3 razy tańszy niż ten sam (też z Chin) będący w naszych sklepikach. Gdyby tutaj narzucono 50 - 100 procent, to pewnie kupowałabym tutaj, bo nie lubię czekać na zamówienie dwóch czy trzech miesięcy (a tyle czekam na te chińskie dostawy), ale narzut 200 procentowy wydaje mi się już okropną pazernością właścicieli sklepików i wkurza mnie i dlatego zamawiam sobie z Chin.

5 polubień

Lub to co znasz doskonale ale jest w necie tańsze i to czasem o wiele.

3 polubienia

Też! :joy:

1 polubienie

Większość zakupów robię online

1 polubienie

Mi na czwartym piętrze raczej też nikt nie gwizdnie tylko szkoda kuriera. :wink:

2 polubienia

Dziś się złamałem i zamówieniem w internecie buty. Pierwszy raz!

4 polubienia

Zdarza się że kupię w sieci, dla mnie większy wybór i taniej / sprawdzam opinie o takim sklepie. Ostatnio to ubranie i obuwie do pracy. Krajowe było droższe i marna jakość materiału i szycia. A firma po 3 miesiącach dokupiła 60 kompletów bez przeróbek. Było co nieco z elektroniki. Nieraz w lockdownie zdarzyło się kupić żywność z sieci, a nieoficjalnie to covid mi sprezentował kartę stałego klienta z rabatem, za zakupy jedzenia z restauracji pod drzwi mieszkania. Coś muszę kiedyś zjeść po delegacji, a wybór mają duży i smacznie. Duże sieci kombinują tradycyjnie z 1 grosikiem, mi obojętne gdzie co kupię, i nie zmienię zdania gdy mi poda laska bóstwo ach och, co ostatnio widzę w sklepach, to chyba spalone modelki z agencji.

2 polubienia

Brawo Ty!
3544 47

Czekaj, czekaj, nie mów hop. Zobaczymy co dostanę!

1 polubienie

Pierwsze koty za płoty!

4 polubienia

@Bingola kolega @benasek ma fajne buty. Nie gorsze od owych pamiętnych sandałów… :crazy_face:

3 polubienia

Ja zamawiałem buty i ubranie w Italii, jestem zadowolony jak i firma

2 polubienia

Ja też lubię Buty! Bardzo!

Buty - Stary Kovboj

Ciekawe, co o tym czeskim bluesie by napisał @collins02 :shushing_face:
(Do dobrego bluesa to tu daleko, ale ten utwór ma coś w sobie, że do niego czasem wracam)

6 polubień

Ja w kwestii skarpetek

Mogę Ci parę przysłać. Z wentylacją… :crazy_face:

1 polubienie

w kontrakcie slubnym mialam zapisane - nie ceruje skarpetek…

1 polubienie

znajac Twoje gusta muzyczne to hipopotama nauczysz spiewac :wink: