Przesłuchanie dowódcy sił powietrznych Kanady

Kto lubi pierońsko dobre kryminały ? Polecam kryminał na faktach.

Ten film to część 1 zarejestrowanego przesłuchania szanowanego Kanadyjczyka, Pan pułkownika w 2010 roku. Był podejrzany o niecne czyny.

Obejrzałam dzisiaj 2 części i bałam się zejść po pranie. Zajebiste przesłuchanie, życie… seriale typu CSI itp. sie nie umywają.

3 polubienia

nowosc jak kartofle na obiad?
psychpaci ida tam gdzie czuja sie bezpieczni
do czasu jak nie popelnia bledu czujac sie bezkarnie
a co do CSI?ja Sherock you Watson :slight_smile:

1 polubienie

Podzieliłam sie tym filmem bo jest zapisem bardzo dobrego przesłuchania. Sprawia to jeden policjant. W doskonały sposób podchodzi podejrzanego i wyciska go jak cytrynę.

Tak, dla mnie nowość. Nie oglądałam wcześniej podobnych materiałów. Ten jest dodatkowo bulwersujący bo świeży i dotyczy kogoś ze świecznika.

ja mam kanal- kiss sie to nazywa w TV otwartej mozesz miec gwrancje, ze cos sie trafi
takich przypadkow jest wiecej
tylko czekam, na to ze w tej psudopurytanskiej Hiszpanii cos nie walnie?

O, Russell Williams. Wyobraź sobie, że w bazie w Trenton miałem kiedyś interesy, ale szybko się skończyło. Dla wojska wszystko w Kanadzie musi być kupowane na drodze przetargu, a w świecie IT często procedura przetargowa kończy się tym, że rząd kupuje np. przestarzały sprzęt. Więc kapitan, który był odpowiedzialny za IT życzył sobie rachunków po $399 zamiast jednego normalnego i płacił je kartą, bo do $400 mu wolno było wydać jednorazowo na służbową kartę. :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia