Przewodnia rola partii

Czy myślicie, że następnym krokiem będzie wpisanie przewodniej roli partii PIS w konstytucję, a przynajmniej w jakąś ustawę??

2 polubienia

Gdyby chcieli byc uczciwi,powinni tak zrobic.Ale to banda podszyta tchorzem ktora rznie bohatera bo ma za soba Polske"b" z ich 500+…
Zeby juz nie rozpetywac dyskusji na temat zasadnosci rozdawnictwa…Nie chodzi o ono samo ale o to,w jaki sposob dziala to na ludzi ktorzy dadza sie posiekac by tylko ktos,gdzies,cos DAWAL za darmo. :rage:

3 polubienia

Kroczek po kroczku.

2 polubienia

Za kilka lat obudzimy sie w PiSlandii. Chyba, ze wczesniej zabraknie kasy na programy+. A zrzucanie, ze UE nie daje? Moze sie przpadkiem udac. Polexit?
Wtedy grozi kryzys i inflacja, jak w latach 80.
I powiedzenie przypisywane Gomulce “stalismy nad przepascia, a w ostatnich latach zrobilosmy korok do przodu” zacznie byc aktualne.

5 polubień

Niestety, nie wygląda to dobrze. PiS z Kaczyńskim i Dudą na czele zaczynają wyczuwać że grunt pod nogami pomału im sie usuwa. Jeśli przegrają wybory prezydenckie to będzie początek ich końca. A za uszami mają juz tyle, że prokuratura i Trybunał Stanu będą miały pełne ręce roboty. Oni to wiedzą i władzy raz zdobytej nie oddadzą dobrowolnie w jakichś tam wyborach. Za sobą mają ze 40% ciemnoty przekupionej ich własnymi pieniędzmi. Podobnie, bardzo podobnie było w latach 30-. w Niemczech.

7 polubień

A co do Niemiec, to Hitler ogłosił, że niezawisłe sądy zagrażają III Rzeszy.

4 polubienia

Szkoda ze Jarosław Kaczyński nie jest z 20-30 lat młodszy… EHHH

Ty jednak tej Polsce źle życzysz.

5 polubień

Wszystkie totalitaryzmy tak to właśnie robią :neutral_face:

3 polubienia

Ważne żeby zwykłym ludziom żyło się dobrze…
A Polska gospodarka znowu wróciła do najlepszych na świecie! Xd

Za rządów PiS to niemożliwe.

2 polubienia

Sądy mam w piździe ale boje się polexitu.

1 polubienie

Jedno wyniknie z drugiego.

2 polubienia

Masz je tam, ale jak pójdziesz do sądu walczyc o coś z pańśtwem , to zrozumiesz jakie sa ważne

1 polubienie

Wiem ale sądy TRZEBA zreformować. Generalnie :wink:

2 polubienia

Masz tego źródło?

“znowu”??? A kiedy była???

1 polubienie

Nie. Napisałem to z głowy. Czyli z jakiegoś podręcznika o nazizmie, który kiedyś czytałem.

To poczekaj aż jakiś partyjniak potrąci Cię na pasach. Zostaniesz skazany za “wtargnięcie”. I wtedy będziesz chciał te sądy z piz…y wyjąć. j

1 polubienie

Za Gierka. :grinning:

2 polubienia