Przewodnia rola partii

Parę dekad temu Polska miała kiepska gospodarkę. Najlepszą ma teraz. PiS to psuje.

2 polubienia

Napisałem o byciu potęga na świecie… Normalne że w porównaniu do teraz miała gorsza :rofl:

2 polubienia

Teraz jedynie konsumpcja nas napędza. I unijny hajs. Żadnych poważnych inwestycji, innowacji.
Dobrze że mam rodzinę na zachodzie. Będzie gdzie spier*ć przed upadkiem tego kraju i przyłączeniem do Rosji.

3 polubienia

Być może niechcąco napisałeś o powrocie do potęgi. I to był ten słaby punkt twojej wypowiedzi.

1 polubienie

Na jedno wychodzi. Co za różnica jakie cyferki, ważne że w czołówce

@birbant @GumowyKrokodyl
"... bo już w nic nie wierzę..." - YouTube

2 polubienia

Raczej ciągle w tyłówce. Mamy szybki postęp, ale do czołówki dużo jeszcze brakuje. A szeregowy poseł obiecywał spowolnienie. Tak, że nie ma się co cieszyć.

2 polubienia

No tak ale za Gierka Polska była ósma gospodarka świata i chodzi teraz o ten powrót do G8 :rofl:

Sorry za offtopic ale musiałem XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83432719_180334099996073_5472647547606532096_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=IISGyZiAD3sAX9bKIJO&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c516db36709242911d0c4bab6f3efde2&oe=5ED67E17

2 polubienia

Człowieku, ty nic nie rozumiesz?
To była tylko propaganda gierkowska, a nie, naprawdę 8 miejsce. Do 8, to Polska miała bardzo daleko.

1 polubienie

Piękna kobieta. Mam wrażenia że gdzieś już ja widziałem…

1 polubienie

Ta grafika jej się po prostu należała.

1 polubienie

Tak? Jak to? Skonsultuje te rewelacje. Xd

1 polubienie

Ja prdl! To ty naprawdę wierzyłeś w to 8 miejsce?

1 polubienie

Sorry @GumowyKrokodyl, ale po tym G8 oplulam telefon… Ze smiechu

4 polubienia

O qrwa. Co ja czytam?

2 polubienia

Odmawiam komentarza na to pytanie…

1 polubienie

Nie wymagam. Wiem, za trudne.

1 polubienie

Cieszę się :rofl:

1 polubienie

On teraz pyta - pomożecie?

3 polubienia