przekłamaniem jest twierdzić, że opozycja w Polsce wygrała wybory, jako że wyborcy głosowali za swoimi partiami, najczęściej ogłupiającymi. Inna sprawa, że PiS kompromitująco pokpiło sprawę.
Od tego są koalicje. Od poczatku bylo wiadomo, ze nie kazdy lubi Tuska, ale 70% glosujacych jednak nie lubi PiS.![]()
![]()
Dokłądnie – to były wybory PRZECIWKO obecnej włądzy.
Odjąć głosy z koalicji Pisu (od Ziobry i Bielana), to Pis też by przegrał.
Bez prezesa to PiS sie rozsypie. Zerro bedzie sie trzymal Kaczynskiego, bo za popularny nie jest.
I tak będzie jeszcze mącił, bo jak nawet oddzielą fuchę prokuratora generalnego od minostra, to w prokuraturze swoich ciągle bedzie miał.
Dokładnie tak.