Przyjechali po śmierć motocyklową?

mlodego Wałęsę poskladali…

2 polubienia

Co tu mówić o drogach, skoro nawet na lotnisku motocyklista wpada pod samolot.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nowy-targ-szybowiec-zderzyl-sie-z-motocyklem-na-lotnisku,943161.html

3 polubienia

O ile mogę zrozumieć pasję do motorów, bo sama lubię taki klimat ! :sunglasses: (bez rozwijania z jakich powodów :wink: ) to ci, których to kręci za bardzo powinni jednak włączyć rozum i zawalczyć z adrenaliną. Bo o ile ich samych to dotyczy, to jeszcze pikuś na zasadzie “sam sobie sterem i okrętem” i też dawcą organów… :confused: , i pomimo tego, że adrenalinka potrafi zaślepić … ja mówię STOP głupcom !

3 polubienia

Z racji zawodu widuję motocyklistów na drogach Europy. Na ogół jeżdżą normalnie, przestrzegając przepisów. Całymi stadami sobie jeżdżą, stosując się do ogólnie przyjętych norm. Widać, że pasjonaci, jeżdżą całymi rodzinami, zrzeszają się w swych klubach, mają swój styl.I bardzo dobrze.
Niestety, łyżka dziegdziu psuje beczkę miodu. Na motocykle wsiadają też idioci bez wyobraźni przekonani o swych nadludzkich możliwościach, nie pojmujący, że prawa fizyki ich też dotyczą.

Pamiętam, że gdy mieszkałem jeszcze Kerkrade, kilku młodzieńców urządzało sobie w środku nocy wyścigi motocyklowe. Do wypadku nie zdążyło dojść, bo trzeciej nocy wyhaczyła ich policja. Czterech ich było. Średnia wieku,lat 20.

4 polubienia

@Bingola, sam opuściłeś stare Pytamy, czy Cię zablokowali, jak mnie?

Nie odpuściłem, nadal tam pisze ale tutaj więcej bo to miejsce jest bardziej harmonojne

4 polubienia

To Twój czas jest z gumy?
Żartuję. Ja piszę też w dwóch miejscach. To znaczy tutaj ale tam gdzie byłam wracam na troszkę z sentymentu i zawsze przy okazji coś tam skrobnę.

3 polubienia

Dopuszczam, że takie ujeżdżanie silnego i szybkiego motocykla, może niejednych podniecać, choć oczywiście może być niewyobrażalnie niebezpieczne, @Bocca-Lupo, @GumowyKrokodyl, @birbant, @Aszka_J, @joko, @okonek, @Bingola

3 polubienia

@Bocca-Lupo znam takiegood llat karmiony jest przez rurke(byly sasiad)
Przy wypadku,licznik zatrzymal sie na 280km/h
Mial 32 lata,gdy spowodowal wypadek.

3 polubienia

Tak właśnie kończą.

2 polubienia

Niedaleko mojego dou przebiega droga,Benevento-Napoli.
Kazdej nocy slysze ryk silnikow morocyklowych,na najwyzszych obrotak.
Ten debilizm,jest we wloszech bardzo popularny.
Takie owoczesne scigacze rozwijaja szybkosc pnad 300km/h
Prz takich predkosciach,kierowca,nie ma najmniejszych szans,nawet na jakakolwiek reakcje,nie mowiac o przezyciu.Ale oni sie szczyca swa glupota.

3 polubienia