Przyjmiecie kolejne ptasie stadko?

F7. To oczywiście zagadka dla lubiących choć nie koniecznie znających się na ptakach. To dla tych którzy mają wolną chwilkę i chcą się zabawić. Zapraszam.


Zasady są znane, w końcu to już siódma część naszych ptasich spotkań.

Na rozwiązania bezterminowo czekam na moim PW.

2 polubienia

Ktore to juz w zakladce do rozwiazania? Czwarte? Daj troche poodychac :cry::joy::rofl:

1 polubienie

Nie popycham, nie nalegam, jestem cierpliwy a ptaszki w klatce wprost przeciwnie, przynaglają mnie.:grinning:

Sporą hodowlę tych ptaszków założyłeś :slight_smile:
Jeszcze nie wiem, czy poprzednie prawidłowo doleciały, a tu już nowe. No ale dziś jeszcze się im przyjrzę!

2 polubienia

Przyglądaj się, przyglądaj, tylko krzywdy im nie rób. Małe to, całkiem miłe i zupełnienie nieszkodliwe. Zazwyczaj.:yum:

3 (edit: a nawet 4, na bogato :grin:) rozpoznaję bez sprawdzania. Spróbuję zrobić te i te zaległe, ale za jakiś czas, bo na razie żyję znowu na wysokich obrotach :blush:

1 polubienie

Z wysokimi obrotami nie przesadzaj, wszystko trzeba robić rozsądnie, a Ty to przecież masz we krwi. Domyślam się że to są sprawy szkolne.
Terminu końcowego nie ma, więc cierpliwie czekam i życzę przyjemnego wgłębiania się w ptasią tematykę.:yum:

1 polubienie

Dziękuję.
Szkolne nie, szkołę skończyłam w kwietniu :slight_smile:

Wybacz. W moim rozumieniu nauka na każdym poziomie (od podstawówki po akademię sztuk wszelakich) to szkoła. Wszak wiem że teraz Cię zwą studentką, tylko nie wiem na co się w końcu zdecydowałaś. Może jednak na weterynarię? :yum:

2 polubienia

A gdyby tak jeszcze na coś innego? :yum:
(Dziękujmy Bogu, o ile istnieje, za istnienie czegoś takiego jak 2. tura rekrutacji-czy tam jakkolwiek nazwać te kolejne listy zakwalifikowanych po przerwie wakacyjnej, bo 2 tura to chyba jeszcze coś innego :thinking:)

Ale w 1 kolejności, z 1 list, tak, zdecydowałam się na weterynarię, ale teraz z niej rezygnuję.

Wybacz, w zawiłościach obecnych rekrutacji zupełnie sie nie orientuję, na szczęście nie muszę. A Tobie życzę abyś wybrała dobrze. Wybierz i bądź z wyboru zadowolona, wątpliwości usuwając raz na zawsze.

1 polubienie