Przypuszczasz, iż dojdziesz do takich samych wniosków co ja, że cywilizacja ludzka jest

Co niektorzy zabijaja bo lubia,chocby mysliwi.

Ale czy inne gatunki potrafią budować statki,komputery,satelity i inne cuda techniki? Może umilają tworzyć noże z kamienia ale czy potrafili by zbudować komputer?

Cywilizacja jest patologią, nieharmonijnością, głupieniem, a to rzadkie zjawisko w DSHN-ie.

Nie wiem,czy wladaly,byly poprostu najwieksze.
No i natura je zlikwidowala,nie przetrwaly.

Tematem rozmowy nie jest inteligencja, a bestialstwo ludzi. Znajdź mi zwierze, ktore obdziera ze skóry chociażby

1 polubienie

@Sheev, To uważasz, że Wszystkomogący STWÓRCA tych wszystkich cudowności w DSHN-ie nie potrafiłby stworzyć tysiąc razy doskonalszych stworzeń, niż te ludzkie nieharmonijne komputery?

Nie przypuszczam.

Odniosłem się do twierdzenia że ludzie nie są aż tak wyjątkowi i podałem przykład że inny gatunek nie zbuduje komputera podałem również wcześniej przykład bojowników który zjada swoje potomstwo i jest to regułą jeżeli są w jednym akwarium Nawet jeśli mają pożywienie Można by to uznać za bestialstwo? Bo robi to nawet jak ma pożywienie a więc nie ma tak naprawdę powodu

Byłoby to tak dziwne, @anon86894402, że bardzo mało prawdopodobne, właściwie aż nieprawdopodobne…

1 polubienie

Tylko ryba nie zna pojęcia “życie” “śmierć” “zabijanie” , kieruje się głównie instynktem. Człowiek we krwi ma mordowanie, bez celu.

1 polubienie

No właśnie, znaczy się… pytanie było retoryczne :wink:

1 polubienie

@Sheev, akwarium to wytwór patologii ludzkiej. Nie wiesz, jak świat postrzegają inne gatunki, a są ich miliony, i wszystkie, prócz nieharmonijnego gatunku ludzkiego, żyją w harmonii.

Pytanie dlaczego twórca DSHN nie stworzył lepszego bardziej doskonałego gatunku Tylko stworzył taki jaki stworzył…

2 polubienia

Ale morduje właśnie przez instynkt co prawda z różnych powodów dla pieniędzy,rozrywki itd…ale jednak to instynkt robi z niego zabójce Ten sam instynkt który nakazuje bojownikom zabijać potomstwo

Wszystko wskazuje na to, @Sheev, że nie żyjemy w świecie rzeczywistym, lecz celowo wirtualnym, więc absolutnie niczego nie można STWÓRCY zarzucić.

https://nt.interia.pl/technauka/news-fizycy-zdobyli-nowe-dowody-na-to-ze-wszechswiat-jest-hologra,nId,2346032

Skoro żyjemy w wirtualnym świecie to po co walczysz o osiągnięcie harmonii skoro to tylko projekcja? I dlaczego nie stworzył prawdziwego świata tylko taką symulacje i wmawia nam że żyjemy na prawdę?

Choć żyjemy w fikcji, iluzji, jednak przejście przez taki brak harmonii wszystkim dobrze robi jak zły, makabryczny sen, z którego budzimy się zdrowsi po wypoceniu toksyn, bo wszyscy stają się lepsi, wyzbywają się egoizmu, bardziej doceniają życie harmonijne.

1 polubienie

Równie dobrze to o czym mówisz można by osiągnąć w prawdziwym świecie A nie w wirtualnej symulacji W dodatku zaprzeczasz sobie raz piszesz że prawdopodobne jest to projekcja czyli nie jesteś pewien tego potem piszesz że żyjemy w fikcji,iluzji z czego wynika że jesteś tego pewien

1 polubienie

Nie napisałem, że prawdopodobnie żyjemy w świecie wirtualnym, lecz że wszystko na to wskazuje, a jestem tego pewien.

Jezeli zyjemy w fikcji,wityualnej rzeczywistosci,to zapis komputerowy,jakimi niby jestesmy,nie zmieni sam programu.
Tak,ze Twoje wysilki,sa skazane na niepowodzenie.