Przyroda zwariowała?

bieguny owszem wedruja, ale to nie jedyna przyczyna
klimat sie zmienial zawsze - wpluw ma tez aktywnosc slonca, zapylenie atmosfery i sam czort wie co jeszcze.

W Polsce na plażach też są wynalazki - foki, pingwiny ! których nie mamy, pelikany. Jednej nocy na plaży w Gdańsku i Gdyni leżało 13 martwych fok obu płci. W innym miesiącu kilka pelikanów i rybołowów, itd itd. Smutne to że za tym stoi człowiek i biznes

foka (szara) baltycka jest na wymarciu, a kiedys byla pelnoprawnym mieszkancem tego regionu.
podobnie jak pelikany i rybolowy - bo nieprawda jest, ze ich w Polsce nie bylo i nie ma. sa niestety gatunakmi bardzo zagroznymi.

4 polubienia

I śmieci, gdzie mafie utylizują je w wodach czy hm przypadkowych pożarach. Częściowo to wina rządów i złego prawa, zatrucia jezior, rzek, morza jest powszechne. By naturę uratować to jedno ludzkie pokolenie musiało by zginąć - tak wyliczyło ONZ. Co jest bardziej chumanitarne ?, jak każdy ma prawo do życia !. Gdyby teraz miał umżeć, to by się wcale nie urodził nawet przez przypadek pękłej gumy

rownowaga jest juz tak naruszona, ze znikniecie czlowieka by tylko kryzys przyspieszyło.

1 polubienie

Ja zacząłem tylko od siebie by tą równowagę opóżnić. Na nic więcej nie mam wpływu choć mam głos