Ptak już na wolności

Naukowcy “odtworzyli” prehistorycznego ptaka. Wypuścili go na wolność (msn.com)

Dobrze wiedzieć. W razie jakby co to ja poprosze o zęby rekina, skrzydła owada typu ważka i siedem lub dziewięć kocich żyć wersje co do kotow bywają niewiarygodne.

To może i ptaka Dodo odtworzą? Albo naszego tura?

1 polubienie

@Bingola Tylko ta ptaszyna jeszcze się gdzieś uchowała na wolności. Ale całkiem możliwe. Kwestia tylko taka czy da się zwierza przywrócić do naturalnego środowiska…

1 polubienie

Odtwarzanie gatunków? Nie wszystkie bym ożywiał

1 polubienie

No to teraz tyranosaurus i wypuścić sowietom za linią frontu!

1 polubienie

Na ruskich to ja bym wypuściła oddział pchel, ktore ta T.Rex żerowały

1 polubienie

T.rex moze pierwasza liga nie byli?

1 polubienie

Byli.Razem z Davidem Bowie,stanowili awangardę tzw. glam rocka.Nie wszystkie płyty Marca Bolana and co. były na poziomie choćby"Electric Warrior"ale za to single niemal wszystkie trafiały do top-10.
Cytowane nagranie to jeden z najwiekszych przebojów T.Rex a przy okazji, puszczony we fragmencie kiedyś w wieczór sylwestrowy, chyba w 1973 roku.Jakaz to była niespodzianka!!!

1 polubienie

Z T.Rex to sie zderzylam na poczatku lat 90 w Madrycie
Niszowy klub. Peryferia.
Ja nawet nie wiem, bo pamiec bywa zawodna, czy tam piwa ze znaczkiem firmowym zespolu nie podawali?
A, ze sa zapomniani? W obecnym zalewie tandety, gdzie śpiewać każdy może? Kolego robic konkurecje Bowie’mu? To trzeba bylo miec jaja. Glam rock ma swój urok. I czy to nazwac glam? Rock na pewno :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

No zetknac to sie moglas z muzyka a nie z zespołem.Bolan nie żyje od 1977 roku.
Co do zapominania…Z pewnością nie są zapomniani przez fanów muzyki.I to wcale nie chodzi tylko o glam.
Inni chyba nie mieliby czego zapominać bo pewnie w ogóle nie znali.
Glam dzisiaj to raczej nieporozumienie.W ogóle przestałem używać tego terminu.

Dobrze, zetknelam sie z jakimś miejscem gdzie pamiec o nim ocalala i byla kultywowana.
Z myzyka? Lata 70 to czas kiedy wydawalo sie, ze zelazna kutryma przerdzewiala. A konkurencja byla na poziomie galaktycznym
A to co jest teraz? Na dyskusje kto wygral Hitler czy Stalin?
Oba systemy pokazaly swja slabosc.
Chroń nas Alla przed ich fanatymem