Ptaki - moja największa miłość. Twoja też?

Nie wyobrażam sobie świata, Raju, bez ptaków, a bez ludzi łatwo sobie wyobrażam. No może jeszcze motyle, ryby i wiewiórki są cudownością.

https://www.google.com/search?q=ptaki&sca_esv=567951771&hl=pl&tbm=isch&sxsrf=AM9HkKnuYNEeOYL67ZCGWriCdRHNsf0KHw%3A1695539899819&source=hp&biw=1536&bih=684&ei=u-IPZY3uL92Yi-gPzZa68AM&iflsig=AO6bgOgAAAAAZQ_wy-abWYl01bR1tKFzFupPQtVzEanV&oq=Ptaki&gs_lp=EgNpbWciBVB0YWtpKgIIATIIEAAYgAQYsQMyCBAAGIAEGLEDMggQABiABBixAzIFEAAYgAQyBRAAGIAEMgUQABiABDIFEAAYgAQyBRAAGIAEMgUQABiABDIFEAAYgARI3ldQAFj3EXAAeACQAQCYAV-gAc8DqgEBNbgBAcgBAPgBAYoCC2d3cy13aXotaW1n&sclient=img

Co jest mądrzejsze - ludzka cywilizacja, czy ptaki?

Rozdziobia Cie kruki i wrony. Chyba, ze jakies sępy będą szybsze

3 polubienia

Świat bez ludzi musiał być piękny. Po co ewolucja wypuściła wirusa zwanego człowiekiem?

5 polubień

Eee po co ? Ze bys wiedzial ze moze byc jeszcze gorzej.
Co mnie rozbawilo z moja kicia kiedys, mowia, ze zwierzak nie ma swiadomosci wlasnej swiadomosci? Co do ludzi tez tak bywa. Kota zobaczyla swoje odbicie w lustrze i szukala siebie po drugiej stronie.
Efekt? Przybiegła z awantura, ze jest cos, czego nie ma

1 polubienie

Świat bez chomików i innych podobnych zwierzów byłby jakiś taki nie taki…

1 polubienie

Myszowate i chomiki maja jedną wadę.
Za krotko zyja.

1 polubienie

Tak.Ale jakie ładne są i fajnie jedzą trzymając w łapkach te ziarenka czy inne coś…

1 polubienie

Moj chomik zyl trzy lata. Splodzil z chomiczka przyjacilki jedno pololenie. W tym ona byla albinoska, moj brazowy.
Trzeba bylo je oddzielic, bo tatus traktował potomstwo jak ewantualna pasze. Nie wiem czy to noe bylo efektem wyrwania tych zwierzakow z ich srodowiska?
A chomiszczak byl wypasiony i oczywiscie rozpieszczony.
Żywił się ekologicznym ziarnem prosto z rodzinnej wiochy, a uwielbial orzechy wloskie z polskiej ziemi, dran patriota :rofl:

Nie.One tak mają.Są u nas rozpowszechnione 2 gatunki.Jedne właśnie bardzo nieprzyjazne a drugie milsze…ale nazw nie pamiętam.Wiem tylko,że ostatnio zmieniono ich nazwy gatunkowe.Nazywają się teraz “chomiczek” a “chomik” zarezerwowana jest dla dziko żyjących na łonie przyrody ← to takie nasze polne i większe.

Ostatnie co zarejstrowalam to świnki morska jest kawia domowa. Na szczescie po hiszpansku jest ciagle conejo de indias.

O ile katrofle z Nowego Swiata zaakceptowalam to swinek morskich vel krolik doswiadczalny ze względów ideologicznych nie jadam