Pudzian czy Burneika?

Który z tych dwóch panów przypada wam bardziej do gustu.
Mariusz Pudzianowski czy Robert Burneika ?

Niestety, żaden :frowning:

Hmm… Oni są w zasadzie identyczni. :thinking:

No niezupelnie, wyglada, ze Bruneika ma lepszy “łeb do interesow”, kwadratowy, ltewski :wink:
A pod wzgledem wyglądu?
Nie moje klimaty.

1 polubienie

Ja to Pudzianowskiego kojarzę ze strongmana a Brunejkę ze stejków. Wizualnie raczej nie są moimi faworytami. A na to co robią w klatce czy jak się to nazywa, to patrzeć nie lubię.

2 polubienia

Między nimi jest zasadnicza różnica, ponieważ Burneika, to napakowany koksem i sterydami celebryta, a za Pudzianem wielkie sportowe dokonania. Do tej pory jest uważany za najlepszego strongmana, jacy do tej pory byli i są. Jest już w panteonie sław w tej dyscyplinie.
Burneika zarabiał i zarabia pieniądze na głupocie swych fanów, a Pudzianowski udając, że walczy w mma. Myślę, jednak, że większą kasę przynosi mu jego firma transportowa, a w tym mma robi, to co lubi i jeszcze wpada mu pieniądz.

Burneika wydaje mi się, jednakowoż sympatycznym facetem, przynajmniej taki ma image, ale za sportowca go nie uważam.
W sumie, mam inne sportowe zainteresowania, jako, że te nowe sztuki walki, to taki bardziej balon dmuchany i maszynka do robienia szmalu.

5 polubień

No, w zasadzie, masz rację. Pudzina trzeba cenić za wysiłek włożony w swoje osiągnięcia. Nie spadło mu to z nieba. Ten drugi jes mi zupełnie nieznany, ale spojrzałam na zdjęcia i… dziękuję za znajomość z tym panem :slight_smile:

2 polubienia

Pudzianowski to legenda. A spróbuj Burnejce kazać przyniesc wiaderko węgla? Rzeźby mięśni sobie nie zepsuje? :wink::rofl:

1 polubienie

Osobiście ich nie znam, lecz oboje wydają się sympatyczni, piszę to na podstawie tego jak ich w tv widziałam i słyszałam.

Żaden. Jestem hetero

2 polubienia

Pisząc o tym drugim, miałam na myśli to, że nigdy o nim nic nie słyszałam. A to, co ze zdjęć: zrobił z siebie karykaturę faceta. Przynajmniej jak dla nie. Podobnie jak te lale z wydętymi ustami, nienaturalnymi twarzami. Wiem, że to rzecz gustu, że sztuczne lale też znajdują amatorów, wiem, że są panie, którym taka sylwetka się podoba. Mnie nie.

2 polubienia

Rozumiem, mnie też nie podoba się taka “uroda”.
W swojej wypowiedzi skupiłam się, jak ich odbieram jako ludzi , to w jaki sposób się wypowiadali. Pamiętam, że ich wypowiedzi były kulturalne i na poziomie.

1 polubienie