Puk puk

Puk puk.
-Kto tam?
-To ja, Inflacja.
-Spadaj!! :wink:

Wiosna to trawę będzie można jeść :frowning:

Przepuszczona przez mikrofalówkę może będzie smaczniejsza.

Lebioda i pokrzywy zdrowsze.

Inflacja to wina Putina i Tuska

I Balcerowicza.

Nie wywoluj wilka z lasu, jeszcze go nie wywlekli na światło dzienne :joy: