Pulpecik czy akurat?

I jedna i druga ( Sofia I MM)bardzo ładne i zgrabne. Zaden pulpecik

3 polubienia

Super apetyczna babeczka

3 polubienia

Rany…Nie wierze i az boje sie dalej czytac…Ktos smial nazwac MM,“pulpecikiem”???

3 polubienia

Moim ideałem jest wysoka brunetka z pełnymi biodrami i…
Najbardziej seksowna jest inteligencja, nie mógłbym się związać z piękną i głupią kobietą.

4 polubienia

Pulpecikiem nie byla zadna.
Jakby duza czesc znanych projektantow nie byla homo to dzis na wybiegach nie widzialbys modelek podzwaniajacych szkieletami obciagnieta skora.

6 polubień

Olbrzymia role odgrywala czesto nieszczesna moda oraz tzw.“wymogi”…
Mam w domu 2 albumy ze zdjeciami,zupelnie prywatnymi Marylin,w jednej trzeciej,robione na plazy przez jej przyjaciela…Nie pamietam jego nazwiska,tym bardziej ze ten gosc raczej chronil swoja prywatnosc…Jednak te zdjecia pokazuja Marylin jakby uwspolczesniona,wrecz przepiekna w swej naturalnosci…
Przez lata w glowe zachodzilem jak to w ogole bylo mozliwe aby tak wielka roznica miala miejsce pomiedzy pozowanymi ustawkami dla kalendarzy czy tv a zdjeciami prywatnymi…

1 polubienie

Dobry fotograf to i bez fotoszopa sobie poradzi.

2 polubienia

Zdjecia pochodza glownie z 1956-57 roku

Ale juz retusz negatywow, pare sztuczek przy powiekszaniu zdjecia i odpowiednim oswietleniu znano.

To zupelnie nie o to chodzi.
Takich albumow wiele nie bylo…Przynajmniej trudno o nie dzisiaj.Znam jeszcze Claudie Cardinale i Julie Christie…
Chodzi o ujecia i chec pokazania dziewczyny od innej strony niz maskotki niewyzytego tlumu.
Myslenie bylo wowczas,znacznie czesciej gora…
Dzisiaj raczej fotografuje sie z ukrycia aby tylko kogos obsmarowac…Co widzimy codziennie.

1 polubienie

Inny byl stosunek do fotografii w ogole, bardziej elitarny. I technologia wymagajaca myslenia, nie wyjecia telefonu.

1 polubienie

A ja bezczelnie: widze, ze niepotrzebnie sie cale zycie odchudzalam… :slight_smile:

2 polubienia

Jest piękną kobietą. Bez wątpienia :smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

Piękna kobieta.

Resztę skomentuję obrazkiem …

6 polubień

Piekna kobieca-kobieta :slight_smile:

4 polubienia

Pulpecik a-ku-rat !! :))

2 polubienia

Nie ma znaczenia wzrost, kolor włosów czy to że jest za chuda… Gdy kobieta ma wabik, to wszystko się uda.

3 polubienia

I to jest strzal w dziesiatke))

2 polubienia

No voz @benasek zawsze podobalo mi sie ferrari,ale syrenka,tez dalo sie jezdzic)))

1 polubienie

Już jedna do Ciebie płynie Leone … :wink:

2 polubienia