Putin w Izraelu udowodnił że potrafi być wytrawnym dyplomatą

Nie oskarżał polski o udział w rozpoczęciu wojny. Przedstawił nas jako ofiarę III Rzeszy.
Czy Duduś w poniedziałek w Oświęcimiu pokaże to samo?
Czy może znów dostanie kurwicy i zacznie besztać Rosję? Co powinien uczynić? To będzie hołd złożony ofiarom holokaustu czy dyplomatyczna drama?

4 polubienia

No i proszę. I teraz pytanie, w których mediach rozpętano temat?

4 polubienia

Ja juz przestalam sie w tym orientowac. Owszem troche tego pokazali dzis w dzienniku, ale glownie w postaci 95 letniego wieznia, Zyda sefardyjskiego, ale podkreslajac, ze nie tylko oni byli w Auschwitz ofiarami. No i oczwiscie krola, zeby pokazac, ze nie darmozjad i w Yad Washem go nie zabraklo.
@birbant, wydaje mi sie, ze jak zwykle polskie sluzby dyplomatyczne zawalily sprawe i teraz wina Putina…

3 polubienia

Trudno mi to z pracy obserwowac ale…Zaskoczony nie jestem.Bo albo raz jeszcze jestesmy ofiarami haniebnego poziomu dziennikarstwa albo Putin faktycznie zachowal sie z klasa.
Jedno i drugie,bardzo prawdopodobne jednakze nie radzilbym nikomu wysuwac z tego zbyt daleko idacych wnioskow.Co innego rocznica i arena miedzynarodowa a co innego stare animozje i pyskowy po sasiedzku.W dodatku na temat ktory za chwile przejdzie do annalow a liczyc sie znowu bedzie np. nord stream czy wojna w Ukrainie.
Putin jest graczem ktory mydlic oczu nigdy nie przestanie.I wykorzysta kazdy drobiazg aby zyskac sobie uznanie.Teraz przeciez nikt nie powie ze zachowal sie nie fair lub zaklamuje historie.

5 polubień

Czytałam wypowiedź Putina i, muszę przyznać, że mi się podobała. Jeśli PAD znów zacznie wrzeszczeć i “nawiązywać” to będzie źle!

Nie lubię Putina i nie uważam za dobrego polityka. Byłem pewien, że będzie kłamał, a on mnie zaskoczył pozytywnie. Jestem pewien, ze rozważono wszystkie za i przeciw expose i wybrano najkorzystniejszy wariant. Przecież w Rosji wiedzą, że wszyscy wiedzą, jak było naprawdę i zaprzeczanie temu byłoby strzałem we własną stopę.

I ponawiam pytanie; - kto w Polsce rozpętał tę gównoburzę medialną?

3 polubienia

Właśnie: byłam zaskoczona. A kto rozpętał, nie pamiętam.

Putin najwyraźniej już nie musiał nic mówić w tej drażliwej kwestii, ponieważ swój cel już osiągnął.

3 polubienia

Tak,

1 polubienie

Zgadza sie, nieobecni nie maja racji.

1 polubienie