Pytania dodatkowe...

Znalazlem cos takiego jak"zaproszenia"…To sa zaproszenia do grona znajomych czy ewentualne zaproszenia do grup tematycznych?
Druga sprawa,prywatnie juz poruszana…Czy i kiedy mozna sie spodziewac miejsca na bloggi?
I trzecia,najmniej wazna ale powracajaca jak fala… :grin:
Klikam sobie w"nieprzeczytane".Niby 211…A wydawalo mi sie ze jestem w miare na biezaco:))
No to czytam tam gdzie sa zaleglosci…Zaliczylem chyba ze 20 wpisow a reakcja licznika…210.Jakbym przeczytal jeden wpis.
Poza tym,bedac tutaj codziennie,od 5 minut po 5 godzin,jest absolutnie wykluczone abym nie przeczytal 210 wpisow.Nawet jesli niektore omijam celowo.

1 polubienie

To są zaproszenia do znajomych , zapraszasz kogo chcesz , blogi ? Na swoim koncie możesz zrobić krótki opis siebie , wstawić link promujący istniejącego bloga i styknie.

1 polubienie

co jakis czas musisz wyczyscic ilosc nieprzeczytanych

Robie to juz drugi dzien…Ale,wiedzac ze to nudne i nikogo nie obchodzi,nie bede juz pisal ze w tych rankingach,nic sie nie zgadza.
Otwieram kompa o 4.30 rano i…moge przeczytac ze mam juz 25 like’ow,sam dalem 15,napisalem 30 postwo itp…A wszystko to gdy w ogole mnie nie bylo. :thinking:

Tez zobaczylam te zaproszenia i nie wiem hak się to robi

1 polubienie

Moj czas na dzisiaj sie konczy…Moze zajrze jeszcze kolo 23.Tymczasem jednak nic juz nie wymysle bez udzialu szefow :laughing:

ale to na profilu tak masz?
czy zglasza Ci sie po kliknieciu w znak zapytania i na stronie glownej?
bo tam powinny Ci sie wyswietlic tylko nowe i ilosc nieprzeczytanych od ostatniej wizyty,

Na profilu.Wroce do tego za 2 godziny…

profilem to sie nie przejmuj - tam to wszystko jest zliczane chyba od momentu rejestracji.

Wstawiasz maila. to taki mailing do znajomych

Jestem w szoku !
Ale masz burdelik!
Bym się wykończyła chyba :stuck_out_tongue:

Tyle masz powiadomień?
O lajkach które nawet dałeś?
Coś jest nie tak .
Ustawienia masz złe!

1 polubienie

Gdy wejdziesz w użytkowników, na górze po lewej masz wytłuszczony Tydzień
Kliknij w to i te rankingi podzielą się na przedziały czasowe. I tam jest to uporządkowane.
Tylko, żeby wyjść z tego, musisz wyjść z portalu.

1 polubienie

Ale do znajomych z pytamy czy w ogole by kogos na pytamy zaprosić?

maile osób których tu nie ma

Ok. Rozumiem

Ja tego nie dotykam tylko sprawdzam.No jak juz jest to niech dziala jakos sensownie…

*BieŻąco

1 polubienie

No nie jest…Zagladam tam z ciekawosci,czy cos sie zmienia i czasem godzinami sa te same liczby.Ktorych w ogole nie lapie bo jak moga byc takie liczby danego dnia,gdy w ogole mnie nie bylo?!
Chyba ze…tak jak piszesz,trzeba wyjsc w ogole z portalu aby tam sie cos zmienialo…Ale nie sadze bo to brzmi bez sensu…

Hmm, a może spowrotem (tak, bo skoro jest stąd i skąd to powinno być spowrotem) włączyć Wam system odznak na forum?