Pytanie do panów!

Mogloby być lepiej gdyby nie zaraza.Byc moze jednak w sierpniu wreszcie sie zobaczymy…

Trzymam kciuki :+1:

1 polubienie

Ponoc zaszczepieni wracajacy do GB z Hiszpanii sa zwolnieni z kwarantanny.
A mamy ponoc piątą fale zakazen, mlodziez uznala, ze jest niesmiertelna. A popelniono moim zdaniem błąd ze szczepieniami - powinno sie to robic strefowo a nie wedlug wieku.
I to w czasie kiedy jeszcze obowiazywal stan alarmowy i byly ogranieczenia w przemieszczaniu się po kraju. A tak zaczely sie wakacje i ludzie ruszyli w Hiszpanie, owczy pęd po rocznym zamknieciu, warunki klimatyczne do balowania pod chmurka dobre i niestety.

Byc moze to racja z tymi strefami…

Dzieki :yum:
Coś mi sie zdaje ze zapowiada sie spotkanie"in the middle of nowhere".Bo ani w Polsce,ani w Anglii tylko gdzieś…Jeszcze nie wiemy gdzie :innocent:

…"zaplątanie” na linii uśmiech-zagadkowe spojrzenie… aha, czyli grzeszenie spojrzeniem.

Problemem jest logistyka i zwyczaj, ze starsi ludzie jesli nie czuja sie na silach mieszkac sami przenosza sie do domow opieki. A te staly sie idealnym srodowiskiem dla wirusa.
80% smierci w pierwszej fazie to wlasnie tam. To sa w zasadzie przechowalnie, czesto nawet pielegniarki nie ma, a o kwalifikacjach personelu to szkoda mowic.
Placa bardzo malo, a nie oszukujmy sie, uzerac sie ze stadem czesto zdziecinnoalych i schorowanych staruszkow to ciezka praca. Najczesciej sa to ludzie, ktorzy nigdzie indziej pracy znalezc nie moga. A te domy bardzo czesto tez pamietaja czasy kiedy jedna lazienka na pietrze to juz byl luksus.

Nie być może, a na pewno! To już niedługo! Bądź dobrej myśli! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Jestem juz tak gotowy ze bardziej sie nie da :relaxed:

3 polubienia

Klip usunięty.

A nie sorry. Nie to pytanie.
Pora wytrzeźwieć

My, żonaci nie podnosimy oczu na obce niewiasty :wink:

5 polubień

A ja myslalam, ze to u Was odruch bezwarunkowy?
:wink:

1 polubienie

To parafraza cycatu z Sienkiewicza. Tfu, cytatu. :wink:

1 polubienie

Uśmiech, wygląd (nogi, pupa, piersi) zapach… ale najważniejsze są słowa, które wypowiada.

2 polubienia

nogi pupa, piersi w tej kolejności? :slight_smile:

Poznając nowopoznaną kobietę w pierwszej kolejności zwracam uwagę na twarz - mam swój określony gust. Potem na ogólny wygląd, figurę ze szczególnym uwzględnieniem pupy, wzrost, to czy kibić ładnie wcięta, dłonie - nie lubię dużych, piersi - lepsze mniejsze niż za duże, głos - czasami tembr głosu potrafi zepsuć najlepsze pierwsze wrażenie, dalej to już to co mówi i jak się zachowuje. Jak widać, jestem niezbyt wymagający. :sunglasses:

2 polubienia

Najpierw wygląd nie ma innej rady za nim usłyszysz już widzisz no chyba ze Cie zajdzie od tyłu i powie się pan sunie :wink:. Więc najpierw wygląd później harakter ale to wychodzi juz w rozmowie i zachowaniu.

2 polubienia

Tak :grinning: