Pytanie natury technicznej

Można korzystać z dwóch kart SIM na telefonie jednocześnie mając na jednej karcie normalnie rozmowy i smsy a na drugiej sam internet LTE?
Musi to być ten sam operator i ten sam numer?

:man_shrugging:

Moi zdaniem…, pojęcia nie mam…

1 polubienie

Zadzwoń na info, bo być może można jakieś ustawienia zamknąć np. na jednej karcie…albo nawet nie trzeba zamykać.

1 polubienie

Tak, jest to jak najbardziej możliwe. Instalujesz obie karty, następnie wchodzisz w Ustawienia>Menadźer kart SIM i określasz która karta za co odpowiada.

4 polubienia

Słyszałem opinię, że lepiej nie mieć dwóch kart. mój telefon jest na dwie i na początku obie zainstalowałem. Okazało się to nie najlepszym pomysłem. Gdy jedną wyrzuciłem, od razu się poprawiło.

2 polubienia

Oś za coś. WOlniej działa ale masz większe możliwości

2 polubienia

Żeby tylko wolniej. Między innymi gubiła się opcja danych komórkowych i stale musiałem je załączać od nowa. Miałem problemy z wyświetleniem paszportu kowidoweg. Słabiej łapało wi- fi i coś tam jeszcze. A z jedną kartą jest ok.

2 polubienia

Sorry, że trochę nie na temat, ale mam taką reflekcję: niektórzy ludzie chcą mieć aż dwie karty SIM w jednym telefonie, podczas gdy ja nadal w telefonie nie mam ani jednej. (Internet mam z routera :wink:)

1 polubienie

Zupełnie wyjątkowo,mogę sie wypowiedzieć na taki temat :innocent:
Otóż można!
Córka mnie na to naprowadziła…
Inna sprawa że korzystam tylko z jednej karty bo inaczej nie ogarniam tego balaganu.Nie mam do tego nawet śladowych"ilości serca" :innocent:

2 polubienia

Można ale czy to będzie wygodne zależy od modelu fona.Niektóre automatycznie się przełączają między kartami SIM inne nie.

1 polubienie