Pytanie nie tylko do wierzacych

Gdzie Chrystus mowi o napietnowaniu zla? No coz, ze mnie wychodzi niedouczenie…

KLIK

Na szajbę szkoda słów

1 polubienie

Jak dobrze pamietam,to Chrystus mowil o ,nadstawianiu drugiego policzka’’
Zero nienawisvi,zero nietolerancji.
Powiedzial tez cos takiego.
,Nie sadzcie,byscie nie byli sadzeni’’
Politycy piszahistorie na nowo,ksieza biblie,a tylko zycie niezmiennie daje w dupe zwyklemu Kowalskiemu
Zycie,plus te dwie kasty))

2 polubienia

a politycy rozwinęli “nadstaw drugi policzek” do “pokaż drugą twarz” :wink:

4 polubienia

Ponoc maja za uczciwosc zamykac))

2 polubienia

Fronda to jest w ogóle ciekawy portal…jak dla mnie, sporo osób współtworzących go powinno dawno siedzieć za niektóre wypowiedzi, o homoseksualistach, o kobietach, o niewierzących itd., lecą taką mową nienawiści, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy nad tym płakać. A mają się dobrze i publikują dalej.

3 polubienia

Nie znalem tego forum,
Naprawde to zbiorowisko swirow,namawiajacych do zbrodni.
A to ponoc jest karalne.

2 polubienia

Redaktor Do Rzeczy pieprzy od rzeczy.

2 polubienia

Koleżanka, która lubi (?) wyszukiwać takie absurdalne teksty w internetach, podesłała mi kiedyś jakiś artykuł stamtąd. O roli kobiety w świecie. Pisano, że kobieta jest gorsza od mężczyzny i jest siedliskiem szatana czy coś w ten deseń. Bo Ewa, wąż, jabłko, że powstała z żebra, więc jest niżej w hierarchii, przywoływanie cytatów typu “będziesz posłuszna swemu mężowi”, cytat z Biblii o mężczyźnie jako głowie, a kobieciw jako szyi, został zinterpretowany tak, że kobieta ma wspomagać mężczyznę i robić, co każe, tak jak szyja obraca się zgodnie z tym co każe mózg, a mężczyzna myśleć, bo od tego są te płcie…
Ogólne konkluzje były właśnie takie-kobieta to ćwierćinteligentny niewolnik mężczyzny, którego zadaniem jest robienie tego, co mężczyzna każe+robienie mu dzieci, do tego kobiety sieją demoralizację, bo zostały stworzone tak, że szatanowi łatwiej nad nimi zapanować…tam przytoczony ten dziwny fakt, że “opętane” jakoś w większości są kobiety :smiley:
Było tam ładnych parę stron takiego pitolenia.
Czytałam, czytałam i nie wierzyłam. Jakbym się przeniosła do jakiegoś głębokiego średniowiecza.

3 polubienia

Aha, było też coś, że nie bez powodu Jezus urodził się jako mężczyzna, a nie kobieta :slight_smile:
Nie pamiętam, czy to w tym samym artykule, ale na pewno na frondzie.

1 polubienie

Az przykro czytac takie pierr dolenie.
Chyba piszacy takie bzdety,sami siebie chca dowartosciowac.

4 polubienia

Eluniu, ja mialam okazjie zobaczyc tego pana w akcji
moja antypatia to nie obrazki w TV

1 polubienie

Ale wprowadzanie w blad…trzeba do tego dodac!

No wiec ja tez wlasnie to sobie przypominam…

1 polubienie

Podrzucili mi ten artykulik “moze cie to zainteresowac”…

Widzę, że koleżanka, jak ten skowronek poranny. :yum:

1 polubienie

To jest wlasnie ta “roznica czasu”!

1 polubienie

A myslisz, ze oni w to naprawde wierza?

1 polubienie

O rany, wspolczuje…

Dzis musze wczesnie wyjsc, wiec nerwy bez przerwy…:slight_smile: