Pytanie o Worda

Czy jak Worda otworze w tym OpenOffice to jako go zapisze to on sie zapisze jako Word?
Czy musze otworzyc w Wordzie (w ktorym jak wiadomo nie zawsze sie otwiera)?

Zapisując możesz wybrać format. Word lub open office.

Najlepiej zapisać w pdf ale dopiero po ukończeniu i sprawdzeniu dokumentu

Ja zawsze zapisuję w obu formatach microsoftowym i otwartym open officowym. Do formatu pdf eksportuję dopiero jak mam wysłać gotowy i sprawdzony dokument pocztą elektroniczną lub do drukarki.

To mozna zapisac tez w Wordzie ten w Open Office? I bedzie mozna otworzyc w Word, jakby byl tworzony w Wordzie? Czy sa jakies pulapki?
W Wordzie umiem formatowac a w tym drugim nie wszystko wiem…

Tak.
Ja wolę edytować w Libre Office lub Open Office, bo są stabilniejsze i bardziej przewidywalne od Microsoft Office. Należy jedynie pamiętać, żeby używać czcionek wspólnych np.: Times New Roman, Georgia, Garamond, Arial, Verdana, Trebuchet MS, Tahoma, Courier New.

Dziekuje.
Mam jeszcze pytanie: kopiuja i sie lacza jakies, ktore jak ten Word otworze w tym Open Office zamieniaja sie w ciag cyferek. Czy da sie to obejsc? Chodzi o oferty pracy.