Pytanie techniczne

Jesteś na tele czy na komputerze?

Może skrypt się zaktualizował? Widać różnicę w kodzie dot wyglądu.

Dla jasności, tak jak wielokrotnie pisałem forum jest gotowym produktem i nie na wszystko administrator ma wpływ.

W dodatku praktycznie cały program chodzi na kliencie (telefonie, komputerze), a serwer jest traktowany jako baza danych. Po uaktualnieniu użytkownik musi odświeżyć stronę, a jeżeli nie działa, to zamknąć i otworzyć przeglądarkę. Na telefonie zwykle zamknięcie powoduje to, że przeglądarka jest uśpiona, ale nie zamknięta. Nawet restart telefonu nie odświeży skryptu. Trzeba zamknąć przeglądarkę lub wyczyścić pamięć cache.

2 polubienia

Tak, aktualizacja była zrobiona około 4 rano czasu polskiego. Stąd konieczność odświeżenia

3 polubienia

Teoretycznie możesz wyłączyć autoaktualizację. Ale nie jest to wcale dobre.

1 polubienie

I przy okazji wizyta na forum instaluje na telefonie szpiegowskiego Pegasus

4 polubienia

W Polsce już używają innego. Bez potrzeby instalacji na telefonie i podłączenia się do sieci. Nie bardzo sobie to wyobrażam bo sygnał gsm nie dośc że jest kodowany to jest nadawany ramkami.

Eeee… Sam Pegasus, to mało… Nie ma czegoś więcej? :thinking: :wink:

1 polubienie

Moze cos tam na rosyjskich “farmach” zmutowalo i ucieklo w cyberprzestrzen?

1 polubienie

Prędzej bym Chińczyków podejrzewała. Wydają mi się jacyś tacy bardziej sprytni :wink:

1 polubienie

Naniebezpieczniesi trolle, a przynajmniej dla swiata nazywanego zachodnim to ruskie, mniejsza roznica kulturowa to i skutecznosc wieksza.

A podobno za miskę ryżu zapieprzają…

To jest miliard ludzi nie liczac diaspory.
Moze sa i tacy, ze za miseczke? Ale Chiny sa najwiekszym konsumentem pszenicy na swiecie.
Kultura ryzowa to raczej Japonia i polwysep Indochinski.
A w Peru z kolei ryz zawleczony przez chinskich i japonskich imigrantow w XIX wieku jest jak u nas katofle na obiad i chlebus powszedni na pozostale posilki.
Kwestia klimatu sprzyjajacego uprawie.
Hiszpanie, zwłaszcza w srodziemiomorzu (Walencja, Alicante, dolina Ebro) tez zjadaja ogromne ilosci ryzu. Ale ten kraj w zasadzie ryżu nie importuje, chyba, ze jakies gatunki zle znoszace zimowe spadki temperatur. Maja swoje uprawy.

2 polubienia

W Polsce w słabych rejonach nadal dziewczyny za kelnerki robią za 10 pln

To wszedzie jest tak.
Teraz to ludzie sie tu ciesza jak maja prace.
Ale to specyfika ktaju gdzie od prawie zawsze bylo ministerstwo turystyki i przemyslu. W tej wlasnie kolejnosci
Przez covida zrodelko turystow wyschlo.
Wyraznie sie szykuja na restrukturyzacje gospodarki. A jak znam te cholery, to jak juz sie za cos biora to robia to porzadnie i skutecznie

Już widzę, o co chodzi. To skórka Alien Dark ma problem. Zmieniłem kolory, powinno być ok, ale oczywiście wymaga odświeżenia,

2 polubienia

U mnie jest już wszystko ok. Nic nie grzebałem, bo wczoraj, jak po meczu z Iranem poszedłem w plener, tak w nocy wróciłem chwiejnem krokiem.

Ale jakoś ładniej jest teraz. Pozdrówka z Zachodniopomorskiego i pięknych lasów jego z uwzględnieniem Puszczy Goleniowskiej. :+1: :grinning:

1 polubienie

A mówiłem piwo otwórz?

1 polubienie

Mnie już w brzuchu bulgota od piwa. Ale nie pękam… :crazy_face: :beer:

2 polubienia

3 polubienia